Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti tudnátok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tudnátok ennyit várni? 21L

Figyelt kérdés
Ha lenne egy lány,aki érdekel titeket, és kölcsönös az érdeklődés, viszont közétek állna nyárig 400 km távolság, várnátok rá? (nyártól azonos helyen élnétek),vagy ennyit nem érne nektek a dolog?
2014. jan. 3. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Várnék. Vártam.

Ráb.sztam sajnos. Remélem ti nem jártok így. :)

2014. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Biztosan!

F18

2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert mi a másik opció? Lefutom a 400km-et, hátrahagyva mindent és együtt élek egy frissen megismert csajjal? :)


Abban a fogalomban, amiben konrkétan érted én tuti nem várnék. Nincs értelme. Nem tudok becsukott szemmel járni hónapokig és Te sem tudsz! Nem volnék hajlandó megígérni, hogy hónapokig nem fekszem le senkivel és még csak azt sem tudnám biztosítani, hogy nem futok össze addig egy olyan lánnyal, akivel meg akarom próbálni hosszabb távon is.


Ez egészen egyszerűen nem olyan, mint mikor egy több éves kapcsolatot megterhelnek a távolléttel, itt szimplán ismerkedésről van szó és amíg nem tudtok élőben együtt lenni, ez nem is több annál. Nem azt mondom, hogy nem jöhet össze, de egyikőtök se úgy álljon hozzá a dologhoz, hogy itt "várni" kell a másikra.

2014. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Inverz Tűz ***** válasza:
Várnék rá, de arra nem, hogy addig ne találkozzunk. A 6 hónap alatt többször is odautaznék hozzá.
2014. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!