Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit várni?

Figyelt kérdés

már egy ideje együtt vagyunk a barátnőmmel de eddig még nem feküdtünk le egymással...

előző 7 végén úgy alakult hogy szüleim elutaztak üres volt a ház és az gondoltam na végre eljött az idő.

Beszélhettünk róla és látszott rajta ő is örül neki hogy együtt leszünk (úgy)

Mindent szépen megterveztem bevásároltam, ismerősökkel lebeszéltem hogy nem keresnek stb

azt akartam hogy minden tökéletes legyen


végre eljött a 7 vége és mikor oda kerültünk láttam rajta hogy vmi nem okés...

igaz nem szolt de hát ismertem őt annyira, szóval leálltam és hát végül is kiszedtem belőle hogy ő még mégse állna készen rá -.-' na bumm

gyorsan megvigasztaltam szegény elkezdett egy kicsit sírni is :S

mondtam nincs semmi baj stb... de belül azért iszonyatosan csalódott voltam persze nem akartam hogy észrevegye

végül is eltöltöttünk 1 jó estét azt leszámítva hogy nem történt meg a dolog...


de komolyan mér kell ennyit izélni aztaa, szeretem őt, tudom hogy ős is szeret akkor mér?

ez nem olyan dolog hogy szégyellni kéne hogy úr isten miket csinálunk

mindenki csinálja

egyszerűen nem tom felfogni...


19 vagyok ő 17...


2010. okt. 9. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

" Mennyi ideje vagytok együtt?"


hát most napra pontosan meg nem mondom

deh lassan több mint fél éve...

2010. okt. 9. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy még nem volt egyszer se csinálta és ezér fél hogy beég vagy a szülei arra nevelték hogy ne siessen el semmit és ezér is szégyelli magát mer fél h emiatt elhagyod

Nyugtasd meg hogy nem csak a szex miatt szereted hanem mert olyan amilyen; Biztos neki is könnyeb lesz

Mióta is vagytok együtt?

2010. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
elég hülyén fogalmaztam az elején ( bocs csak máshol járt az eszem ) azért remélem lehetett érteni:)
2010. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányok már cska ilyenek, az első nagy hatással van a továbbiakra, legalábbis sokáig. Mint, ahogy a lányok szerint meg a fiúk túl "akaratosak" ilyen téren.
2010. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

" lehet hogy még nem volt egyszer se csinálta és ezér fél hogy beég vagy a szülei arra nevelték hogy ne siessen el semmit és ezér is szégyelli magát mer fél h emiatt elhagyod

Nyugtasd meg hogy nem csak a szex miatt szereted hanem mert olyan amilyen; Biztos neki is könnyeb lesz

Mióta is vagytok együtt?

"



most hogy mondod tényleg nem tudom hogy szűz e vagy nem :/

hát szerintem bizti nem szűz mer nagyon szép lány... de nem tudom

hmm lehet ezt is át kéne beszélni, igazából nem nagyon érdekelt engem az előző kapcsolatai

jó azért szóba került és tényleg én el is mondtam neki hogy én már nem vagyok az... nem is értem mér nem kérdeztem meg akkor tiszta hülye vagyok...

2010. okt. 9. 22:46
 7/14 anonim ***** válasza:
ha a bnőd helyébe lennék,és ezt most olvasám, kiis baxnálak...
2010. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányként szerintem ez már valami komolyabb, minthogy szűz és ezért nem.

Próbálj meg arról beszélgetni vele, hogy miért nem akarja, vagyis ha akarja, akkor meg mik azok amiktől fél meg próbálkozzatok kevésbbé direktbe, beszéld meg vele, hogy nála mi az ami még belefér és mi az ami már nem.

Valami miatt gátlásai vannak a dologgal kapcsolatban és ezen az idő önmagában nem segít.

Mi lányok eleinte azért szeretünk kicsit többet várni, mert ez bizalmi dolog, sokkal inkább, mint a fiúknál, akkor is, ha nem az első alkalom. Szóval egy lánynak szerintem addig ésszerű várnia, amíg nagyjából megismeri a fiút, hogy mennyire kiszámítható, megbízható, illetve testileg is a fiú is megismeri őt. De ez nem szokott több lenni 3-4 hónapnál, esetleg fél évnél ebben a korban.

2010. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"ha a bnőd helyébe lennék,és ezt most olvasám, kiis baxnálak..."


kösz ez kedves :)

amúgy miért is?

de azért milyen jó hogy nem te vagy az ugye?

2010. okt. 9. 22:52
 10/14 A kérdező kommentje:

"De ez nem szokott több lenni 3-4 hónapnál, esetleg fél évnél ebben a korban."


hát ez az :S

korábbi tapasztalatok alapján ez sokkal gyorsabban megy... és ott se az első után váltunk szét


és hát eszem ágába nincs őt ezért elhagyni vagy bármi ilyesmi... csak nem értem

2010. okt. 9. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!