Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év múlva újra megkeressem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év múlva újra megkeressem? Hülyeség lenne ennyit várni rá?

Figyelt kérdés
volt barátommal 3 hónapja szakítottunk, nem voltunk sokat együtt, de eddig még senkinél nem éreztem ilyet mint nála, nagyon megszerettem, bármit meg tennék érte, azt hiszem ő az igazi,teljessen összeillünk, a kapcsolatot elrontottam, és szakított velem, már elmondtam neki hogy én még mindig szeretem de ő azt mondta hogy most nem akar kapcsolatot, és tudom h ha most újra összejönnénk ugyanúgy nem bízna bennem, de én nagyon szeretem és nekem csak ő kell, vele akarok megöregedni, tényleg ő az igazi, ennyire még nem szerettem senkit,, szóval lényeg a lényeg arra gondoltam hogy mi lenne ha 5 év múlva újra megkeresném, addig leérettségiznék, mindketten meg komolyodhatnánk, és előröl kezdhetnénk a kapcsolatunkat ha nem lesz barátnője, és én örökké vele akarok lenni.. tudom hogy addig sok barátnője lesz még, meg nekem is sok barátom de mindig csak őt fogom szeretni, nemtudok más srácot így szeretni..úgyhogy ezt vettem most a fejembe, szerintetek lehetne ebből még valami??
2013. jún. 21. 11:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2013. jún. 21. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
vöröshagyma eladó! (nagy tételben is)
2013. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha még 5 év múlva is ugyanígy fogsz érezni, akkor nem lenne hülyeség megkeresni.

A leírásodból ítélve 15 év körül lehetsz, akkor 5 év múlva 20, és igen, ez alatt a néhány év alatt rengeteget változik, komolyodik az ember. Ha két ember 14 évesen kerül össze, valószínűleg elrontják, mert még tapasztalatlanok, félénkek, gyerekesek. Ha ugyanaz a kettő 20 évesen kerül össze, több esély van arra, hogy "örökké", mert itt már érettek, nem függenek annyira a szülőktől, és mernek is cselekedni.


Alapvetően nem hülyeség, DE

1. véletlenül se fogadj cölibátust 5 évre(női cölibátus? XD)

2. ha jön a lehetőség egy másik sráccal, és tetszik, akkor próbáld meg, ne hajts el a lehetőséget a bizonytalan miatt

3. Külön jó, ha szerzel tapasztalatot mással! Így ha újra összekerülsz ezzel a sráccal, jobban tudod majd, hogy kell cselekedni


Majd az idő megmutatja, hogy érdemes-e újra felkeresned.


17/L

2013. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eleve az hülyeség, hogy azt hiszed, 16 évesen életre szòlò igaz szerelmet talàltàl. Még ha így is lenne, akkor a sràc nem dobott volna téged 1 botlàsodért, hanem megbeszéltétek volna. Most oké hogy így érzel, hogy õ életed szerelme, de hidd el, pàr pasi jön-megy a kitüzött 5 év alatt, és úgy elfelejted ezt a csàvòt, mint annak a rendje. Majd jön helyette egy màsik fiú, aki irànt elsöprõ szerelmet fogsz érezni. És akkor màr ez a sràc az örök homàlyba vész.
2013. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Őszintén? nem.

Hasonló helyzetben voltam én is, nagyon szerettem valakit, úgy éreztem, ő az igazi. Nem tudtunk normálisan találkozni, gyakorlatilag ez volt az egyetlen indok, amiért szakítottunk. Utána lett más barátom, de mindig Ő járt a fejemben. (ennek hála elcsesztem a többi kapcsolatot, olyat is, amiből ha normálisan állok hozzá, elég jó dolgok sülhettek volna ki) Közben szinte folyamatosan beszéltünk, időről időre felmerült, hogy újrakezdjük, de mindig közbejött valami, ami miatt azt mondta, hogy most még ne. Hadd ne részletezzem ezek mennyire fájtak...

Aztán kb 5 évvel a szakítás után újra előjött, hogy még mindig hiányzunk egymásnak, mi lenne, ha most... A vége az lett, hogy lefeküdtünk. Hosszú idő óta töltöttünk újra együtt egy estét és rá kellett jönnöm a végére, hogy néhány óra után már nem tudunk miről beszélgetni. Rengeteget változtunk, már rég nem az az ember volt, akiért annyira odáig voltam. Ugye elég szánalmas? :)

De remélem sikerül levonnod belőle valami tanulságot.

2013. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm:))
2013. jún. 21. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted, akkor 5 év múlva is hasonlóan fogsz érezni iránta (tapasztalat). Viszont azt vedd számításba, hogy lehet, hogy addig neki lesz egy-két komoly kapcsolata. Te is szerezz tapasztalatokat, aztán majd kiderül később működik-e.
2013. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Reménykedem benne, hogy létezik ilyen. De szerintem csak akkor fogja újrakezdeni veled ha még ő is érez irántad. Ez a baromi nagy lutri. Hiába szereted te évekig, ha ő már rég továbblépett. :( Addig ismerkedj hátha lesz valaki aki hasonló érzéseket ébreszt benned és el tudod felejteni. Az ember főleg ha fiatal mindenkire azt hiszi, hogy ő az igazi. Én eddig 4 barátomból 3-ról hittem. Mégis egyedül vagyok jelenleg. 5 év sok idő, előfordulhat, hogy az érzéseid elmúlnak de ha mégsem mindenképp keresd meg azal nem vesztesz semmit. Addig pedig rakd el szépen emlékbe. Sok sikert és kitartást!
2013. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5 év múlva már azt sem fogod tudni hogy hogy hívták
2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5 év alatt elcsábít valaki
2013. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!