Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet fojtani a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fojtani a saját nememhez való vonzódást?

Figyelt kérdés

1 éve kb csak a lányokra tudtam ránézni, volt olyan, mikor azt hittem, hogy szerelmes vagyok egy lányba (talán az is voltam). A fiúk egyáltalán nem érdekeltek. Folyton az járt a fejemben, hogy most hatalmas bűnt követek el, én nem vagyok ilyen, én ezt nem akarom. Történt egy fordulópont, megszakítottam a kapcsolatot ezekkel az "elérhetőségekkel" (azaz leszbikus ismerősök, társkereső oldal, stb) és most mindenáron azon vagyok, hogy ezt az érzést elnyomjam. Én komolyan azt hittem, hogy leszbikus vagyok, mert a fiúk egyáltalán nem érdekeltek. Néha van olyan, amikor eszembe jut, hogy mit éreztem egy lány iránt, de akkor elkezdem mondogatni, hogy nem, ez nem jó, ez nem én vagyok. Most keresni akarok egy srácot, aki leköti a figyelmemet (persze nem az első szembejövőt, mert igenis nagy igényeim vannak ilyen téren) és végre normálisan érezhetem magam. Ha innentől kezdve nem gondolok "arra" az életmódra és a fiúkra koncentrálok, elképzelhető, hogy meg tudom szüntetni azt az érzést? Mert most jelenleg tiszta a lelkiismeretem és sokkal felszabadultabb vagyok..

16L


2009. nov. 29. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést nem hiszem, hogy teljesen el fogod tudni nyomni. Megpróbálhatod, de ha nem a fiúkat szereted, akkor mellettük soha nem leszel boldog.
2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg leszbikus vagy, de ez miért baj?

nem követsz el semmiféle bűnt. arról nem tehetsz, hogy a génjeid olyanok lettek, amilyenek.

ne akard elfojtani, mert egyrészt úgysem megy, másrészt tönkreteszed az életed.

2009. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
írtam privátban!
2009. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de próbálom úgy alakítani a dolgaimat, hogy a fiúk érdekeljenek. mármint..ez most így nem teljesen érthető. ha nem gondolok lányokra, akkor igenis tud tetszeni egy fiú, csak az elmúlt időkben annyira beleéltem magam ebbe a dologba, hogy már kezdtem elhitetni magammal, hogy a lányokat szeretem.
2009. nov. 29. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elfojtani az ellentétes nemhez való vonzódásom. Mármint eltitkolni igen. De az érzést azt nem.
2009. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha voltál szerelmes fiúba is lányba is, akkor valószínű bisex vagy!
2009. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de még fiatal vagyok, ezt akar ki is nőhetem.
2009. nov. 29. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Elfojtani bármit el lehet, de mi értelme megkeseríteni a saját életed amikor így is véges és csak egy van belőle?


Elfojtás helyett mondok egy okosabbat.


Ne verd nagydobra!


Legyen ez a te privát magánügyed amihez a társadon kívül senki másnak semmi köze és ennyi.

2009. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egy fiúval aki szeret stb. és majd kiderül.
2009. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ez genetika, akár a meleg férfiaknál. Hiába nevelnek a szülők hetero-nak, ha nem az van Nálad "betáplálva".

Ne fojtsd el, mert egész életedben attól leszel boldogtalan, hogy keresed azt, amivel megfelelhetsz a társadalomnak, a Téged körülvevőknek. Élj úgy, ahogy Neked jó. Ebbe nincs beleszólása senkinek. Egy a lényeg: SZERESS, AHOGY TŐLED TELIK!!! (mindegy kit)

2009. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!