Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok tényleg nem szeretik az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

Egész végig eddig azt hittem, hogy a csajok az olyan pasikra buknak, akik bármit megtesznek értük, vigyáznak rájuk, stb. stb., de most ahogy már benne vagyok a bizniszbe rájöttem hogy a csajok nagy ívbe szarnak az ilyen pasikra, mint én.

Mit változtassak, legyen én is bunkó a csajokkal hogy bejöjjek nekik vagy mi?



2014. jan. 4. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Amit leírtál az első sorban azt csináltam én is.

Kapcsolataim mind a kukába mentek...


Amint áttértem a kicsit bunkóbb stílusra,egyből minden oké.

2014. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
csak a vesztesek hiszik hogy a bunkó pasik jönnek be a csajoknak egyszerüen csak nem olyan könnyü elnyerni más ember tetszését főleg nem többét van pár lány aki egy rövid ideig birja ha bunkó vagy de ha neked megéri hogy mndneki utál a hátad mögött akkor csak csináld :D
2014. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

ez így nem pontosan igaz.

egy kapcsolat elején nagyon szeretik a lányok az ilyen jellemeket, de később lófaszt nem fogsz visszakapni abból, amit te adtál. ha elkényeztetsz egy nőt, annak nagyon rossz következményei vannak.

nagyon szomorú kimondani és bárcsak ne gondolnám így, de igen. legyél nagyképű. nőkkel ha úgy bánsz, mint a kutyákkal, ügetni fognak utánnad. most írhatnám, hogy ez általánosítás, meg vannak olyan lányok az ismerőseim közt, akikre ez egyáltalán nem igaz... de az utóbbi évek tapasztalata során nem tudom ezt mondani.

2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én azt hiszem srácok, hogy az a titka az egésznek, hogy nem kell azonnal olyan odaadónak lenni! Legyetek az elején távolságtartóbbak, érjétek el hogy belétek szeressen a lány, persze nem bunkó stílussal, aztán ha megtörtént, utána jobban adhatjátok magatokat! Ez fordított esetben is így működik!
2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Zakathol ***** válasza:

Bunkó, nemtörődöm hozzáállással csak lelkileg sérült lányokat tudsz megtartani. Az se jobb.


Én normális embernek tartom magam, emlékszem azokra amiket a barátnőm mond, figyelmes vagyok stb, és eddig nem volt gond sem az ismerkedéssel, sem a kapcsolat kialakításával. Eddig akárhány nővel kezdtem el ismerkedni, minddel kialakulhatott volna valami, ha akarom.

2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam mint te.

De voltam bunkó is.

Egyik sem volt túl jó.


Megoldás: A kettő közti dolog.


Lényeg. Voltam kedves és picit bunkó is.

De a bunkóságot ne úgy képzeljük el hogy tényleg bunkók vagyunk.

Egyszerűen olyan szintre kell tenni a stílust hogy azért legyen benne egy kis bunkóság. De nem rossz értelemben persze. Olyan poénosra kell venni a figurát, lényeg az hogy úgy kell időnként kedveskedni a lányoknak hogy érdekes legyen számukra. Tehát nem kell rögtön kimondani a dolgokat csak így makacs módon a fülükbe kell ültetni a bogarat és hallgatni közbe mondani hogy ha kérdez hogy Én tudom. és vágni hozzá a vigyort :) Hidd el minél érdekesebbé válsz egy nő számára annál több sikered lehet így.

Persze így kell kedvesnek lenni9 és nem úgy hogy egész végig csöpög a nyál, jó sokszor kell az hogy kedvesen állj hozzá, de ne a legflegmább módon.

Ezt így nem lehet jól elmagyarázni, lényeg hogy ráérezz a dolgokra.

2014. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
71%
ő én lány vagyok... de utálom a bunkó parasztokat... páwa se legyél nem jobb... legyél olyan amilyen vagy... csak kicsit fogd visszáb,ne halmozd el annyira mert később ha kifogysz az ötletekből akkor majd félreérti és azt fogja hinni h nem szereted... valószínűleg ezért fulladt az összes kapcsolatod kudarcba... ne egyből adj meg neki mindent... először csak a kisujjadat ami ennyi: kedves,vicces,(romantikus) a romantikus az nem a nyáladzós fajta hanem pl: ha elmész vele sétálni egy nyugis csöndes szép helyre és közben beszélgettek :) ( én nem vagyok ilyen, de a lányok többsége igen...)
2014. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rögtön mindent megteszel értük, nyáladzol, akkor elijeszted öket, ugyanúgy, ahogy a legtöbb srác sem szereti, ha egy lány ráakaszkodik és könnyen kapható. Sok lány ugyanúgy nem szereti a könnyen kapható srácokat, persze jól esik nekik, de nem leszel érdekes. Az értelmes lányok oedig nem fognak egy bunkó pasi után futni. Ezért ahogy írták is, ne legyélbunkó, hanem figyelmes, de ugyanakkor jó, ha a lányt bizonytalanságban tartod az elején, hogy valóban érdekel-e úgy téged. Ez a bizonytalanság felcsigázza, és késöbb annál jobb lesz majd, ha már egyértelmüvé válik köztetek a dolog.
2014. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a bunkók jönnek be a lányoknak. Persze az fontosabb, h jól nézz ki.
2014. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni. Ez egy rosszul megfigyelt szociális folyamat. Azok az emberek, akik nem tudnak magukért kiállni, és emiatt nem vállalják fel magukat, végtelenül unalmasak és senkinek sem kellenek. Ezért van, hogy a lányok inkább járnak egy bunkóval, mert az előző esetnél még az is jobb. De ha valaki csak szimplán normális, kiáll magáért és nem érzi azt, hogy neki többet kell tenni a kapcsolatért mint a lánynak, de amúgy kedves és rendes, az a legjobb.
2014. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!