Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteniek mit élveznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteniek mit élveznek abban, amikor az anélkül is maguk alatt lévő 25+ szüzekbe belerúgnak?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy éppen elég probléma ez nekik, nem kellene még ezzel is tetézni! Arról már nem is beszélve, hogy ők nem is fordulhatnak senkihez! abban az állapotban nagyon egyedül tud lenni egy ember.

2014. jan. 4. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
ÉS nem rinyálnak az itteniek, hanem pont hogy keresik a megoldást, nem lehet mindenki pro meg 100% önismerettel rendelkező, hogy magától rájöjjenek a problémára. Ergó feljön egy olyan oldalra, ami közösség alkot, és pont hogy "kérdeznek egymástól az emberek" és cserébe ilyen aberrált hülyékbe botlik, akarva-akaratlanul.
2014. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11-es, megoldás többféle is lehet. Például hogy én is mondjak egyet, a környezetváltozás sokaknak jót tett már.
2014. jan. 4. 13:21
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell a szüzességből ekkora problémát csinálni?


Azt szokták mondani, hogy akinek nem volt párkapcsolata

még X idős korában, annak valami defektje van. Ez lehet

testi, lehet agyi... De mindkettő ellen lehet tenni!


Itt azért rúgnak bele az ilyen emberekbe (legalábbis

szerintem), mert azt várják, hogy a szájukba repüljön

a sült galamb, de tenni azért, hogy normális kapcsola-

tuk legyen, nem akarnak... Legalábbis nagyon sok írás-

ból ez jön le...


Félreértés, hogy mindenki bele akar rúgni a másikba, de

a magyar társadalomban az a jellemző, hogyha valaki a

padlón van, addig rugdosod, amig MAGÁTÓL fel nem áll,

ellenkező esetben még 50 évesen is foghatná a szülő a

"kicsi" gyereke kezét...

2014. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Azt szokták mondani, hogy akinek nem volt párkapcsolata

még X idős korában, annak valami defektje van."


na hát pont ez az! Nekem múlt nyáron mondta ezt egy csaj, erre visszakérdeztem nála, hogy pontosan mi is és erre elkezdett hebegni-habogni, láthatóan kiesett a szerepéből. A baj viszont az, hogy ha egy egyébként is bajban lévő ember megkapja ezt, akkor csak még jobban maga alá süllyed, pont, hogy nem felfelé indul el!

2014. jan. 4. 13:27
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
baszátok meg az életbe mindenki kemény mind a szikla itt meg pityereg mind egy fürdős kur.va vicc
2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

11 és 8 as válaszoló én voltam.

Valahol igazad van, de én nem azért nem mentem át a fél városon. Csak nem vagyok egy vadon élő ÁLLAT, kit a "fajfenetartási ösztönök" dolgoznak az esze helyett. Kb az elmúlt fél év alatt, lett volna nem egy lehetőségem ezen túltenni magam, kellemetlennek kellemetlen, nekem nem az fáj, hogy nem basztam meg valakit egy éjszaka 6x, hanem hogy nem találtam meg azt az embert, akivel együtt lennék. Nálam a párkapcsolat nem ott kezdődik és nem is ott fejeződik be hogy szex, az csak egy része. Ez az elvem, sajnálom hogy nem vagyok egy "méh aki egyik virágról a másikra száll, oszt nap végén ki jól végezte dolgát hazamegy, és másnap folytatja tovább"

2014. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ezt a csajtól kérdezd meg... De ezek szerint a beszélgetést sem te irányítottad. A hebegés-habogás

nem válasz, ő ismert meg, illett volna mondani valamit,

még ha meg is bánt, de építő jelleggel teszi azt.

2014. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A környezet változás valóban hasznos. Sőt, nem csak párkapcsolat terén, de jellem terén is sokat fejlődhet az ember. Nem csak az ilyen "problémákkal" szenvedőknek, bárki számára.
2014. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

Akiknek a szüzességük probléma két csoportba sorolhatók jelen esetbe:


A) - Elszánja magát, kilép a való világba és addig tűri az élet sallereit, amég nőt nem talál magának. Ha seggre esik, felkel és töretlenül folytatja, hisz neki ez a célja, van motivációja, tehát előbb-utóbb célba fog érni.


B) - Csípőből kurväzza le az összes nőt, mert azok nem akarnak lefeküdni egy olyan lusta, büdös döggel, akinek több tokája van, mint lábujja, bäszik változtatni a dolgokon, azt hiszi, neki alanyi jogon jár a szex minden munka nélkül és, amikor trollnak kikiáltott emberek, tehát jómagam és itteni kollegáim, közöljük vele, hogy az élet valamit-valamiért alapon működik, ő kapásból kifogásokat kezd keresni, mindent felsorol, csakhogy ne kelljen megváltoznia.


Érezzük a különbséges! Akinek valós problémái vannak, azok kapnak is segítséget, mondjuk az megint más kérdés mi számít annak, de aki ilyen piti szar dolgokból csinál elefántot és számára ez a legnagyobb gond, bässzä meg, az ilyenek kedvéért még az acélbetétes hótaposót is felveszem és azzal rugdosom meg.

2014. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én pl, tudom magamról hogy erősen mackós alkat vagyok, némi + felesleggel is. És dolgozom is az ügyön, hogy alább adjak és csak a mackós alkat legyen, de nem azért hogy dugjak, hanem hogy jobban érezzem magamat a bőrömben :)
2014. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!