Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteniek mit élveznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteniek mit élveznek abban, amikor az anélkül is maguk alatt lévő 25+ szüzekbe belerúgnak?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy éppen elég probléma ez nekik, nem kellene még ezzel is tetézni! Arról már nem is beszélve, hogy ők nem is fordulhatnak senkihez! abban az állapotban nagyon egyedül tud lenni egy ember.

2014. jan. 4. 13:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ultimate Solution, én nem összejönni akartam vele, többéves párkapcsolatban él, csak beszélgettünk, amikor ezt mondta.
2014. jan. 4. 14:05
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy az illető kövér. Ezernyi oka lehet ennek.
2014. jan. 4. 14:08
 23/28 anonim ***** válasza:

Mélyen tisztelt Emesék!


Fel lett már kínálva a megoldás, de senki nem élt vele.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__496..


Ott is csak az okoskodás ment, hogy miért nem jó ha a szüzek egy csoportba koncentrálódnának.


Szerintem meg nagyon is jó, mert pszichiátriákon és szanatóriumokban is hiánycikk az ilyen terápia.


Összevonják a drogosokat, alkoholistákat akik között köztudottan sok a laza erkölcsű ember és képesek egymás szájába hányva közösülni. Van köztük sok agresszív akiknek indulatkezelési problémáik vannak. Ez különösen jó hatással lesz a lelkileg megtaposott szüzekre.


Vannak még a szociális fóbiás és pánikbeteg emberek, akik megközelíthetetlenek, mert menekülnek és rettegnek mindenféle emberi kapcsolatoktól.


A depressziósok, skizofrének, skizoaffektívek teljesen normális szociális élettel rendelkező emberek enyhétől súlyosig terjedő betegséggel. Ők testesítik meg a normál társadalom véleményét, így ők sem tudnak segíteni semmit.


Végezetül az aspergeresek, autisták, skizoidok és aszexuálisok. Ők vagy egyáltalán nem is vágynak szexuális kontaktusra, vagy nagyon nehezen alakítanak ki kapcsolatot. Ők is maximum a szüzek halmazán belül egy kicsi részhalmaznak jelentenek megoldást.


Hol keressen megoldást a szűz? Na hol? MÉGIS HOL? BUDAPESTEN SEM TALÁLNI SEMMI MEGOLDÁST! Akkor mi a helyzet a vidéki városokban?

2014. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Szerintem vidéken nehezebb a helyzete egy ilyen embernek, mint a fővárosban. Budapesten még egyéjszakásat is sokkal könnyebb összehozni, mint mondjuk egy kisvárosban.

Amit írtál, az akkor működőképes szerintem, ha vegyíted az embereket. Kellenek húzóemberek a csapatba, akik pozitív mintát adnak és ezek a húzóemberek is olyanok kell, legyenek, akik korábban maguk is hasonlóak voltak. aki mindig a lányok kedvence volt, attól nem sokat lehet tanulni; aki viszont felemelkedett, az megmutathatja a helyes utat.

2014. jan. 4. 14:14
 25/28 anonim ***** válasza:
Tehát azt akarod mondani, aspergeres, szociális fóbiásként (aki emiatt depressziós) nehéz dolgom lesz?
2014. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"akik korábban maguk is hasonlóak voltak. aki mindig a lányok kedvence volt, attól nem sokat lehet tanulni; aki viszont felemelkedett, az megmutathatja a helyes utat."


De ilyen NEM LÉTEZIK. Elmondom a kegyetlen igazságot.


1. Vannak a puák akik PÉNZT AKARNAK belőle. Ők olyanok mint egy mlm ügynök. Bármit hazudnak bármilyen illúziót keltenek amire harapni fogsz. Sokszor még a csajoknak se kell fizetni sokat, meghívják őket bulizni magukhoz ha egy tréningnapon ott kószálnak a buszmegállóban és hagyják magukat lekapni meg megadják a telefonszámukat.


2. Vannak azok a felemelkedettek akik meggazdagodtak vagy jó egzisztenciájuk lett amiből egyenes út vezet a meggazdagodás felé. Ezt a hülye is tudja hogy ez az egyik üdvözítő megoldás.


3. És vannak azok akiknek mondvacsinált problémáik voltak. Elmondják neked hogy középosztálybeli életük semmiben nem vitte őket előre a csajozás terén de aztán magabiztosak lettek, lett kisugárzásuk és ennyi az egész. Ez kamu. Az ilyenek egyetlen problémája az volt, hogy otthon wowoztak és ha véletlenül csajok közé mentek az egyértelmű jeleket sem vették észre.


Több ilyen ismerősöm is volt. A csaj mindig megérintette mindig minden aprósággal őt kereste és már többen mondtuk neki, hogy hívja már el valahova, még pénze is lett volna neki akár a Balatonra levinni őt mert ott volt nyaralójuk is de csak mondta a magáét hogy ő fél a visszautasítástól.


25-ös: Attól függ, milyen jellegekben nyilvánul meg nálad az Asperger. Ha zseni vagy és diplomás és van vagy a jövőben lesz olyan állásod amit szeretsz csinálni és sokat keresel majd vele akkor van esélyed Aspergeres lányoknál akikkel illetek egymáshoz.

2014. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

"Elmondják neked hogy középosztálybeli életük semmiben nem vitte őket előre a csajozás terén de aztán magabiztosak lettek, lett kisugárzásuk és ennyi az egész. Ez kamu."


Értem. Viszont ez nem túl biztató sok embernek, mert elég sokan vannak manapság olyanok, akik semmiféle reakciót nem kapnak. Ezek szerint ők örüljenek, ha valamikor majd valakinek kelleni fognak?

2014. jan. 4. 14:53
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

na jó, kerek perec leírom az én esetemet, aztán felőlem köpködhet akárki, nem siránkozásból írom.

Világ életemben olyan közösségben jártam ahol lánynak max hírét hallották. Gondolok ezalatt az iskolákra, munkahelyekre (műszerészeit suli, illetve színpadépítőként dolgoztam sokáig) Na most a környezet alapból nem kedvezett nekem, de ezekbe nem is lehet belekötni, mert nem azért voltam ezekbe mert csajozni akarok, egészen más célzattal. Bulizni rühellek. Mármint elmenni jól bebaszni mint a hülye és zenének sokszor nem nevezhető "mosógép-frekvencia" zörejekre taposni egymás lábán, nem éppen megfelelő kikapcsolódás, másrészt pénzzabáló ráadásként. Jobban szeretek néha néha kocsmázni, vagy ismerősöknél barátoknál amolyan "házibulikon" részt venni. Másrészről, ezeken a helyeken (szórakozó helyeken) max alkalmik, arra meg nem fáj fogam. Ennyi... A mostani munkahelyemen viszont sok nő van, próbálkozom, illetve ismerkedem, lévén hogy 25 éves fejjel kimaradtak momentumok ami könnyítene a dolgon, de jól esik, és akarva akaratlanul, de próbálkozom. Szar érzés, kellemetlen, én magam is picit cikinek érzem, pontosabban cikinek érezteti VELEM a környezet, pedig csak nem vagyok gerinctelen, hogy kihasználjak másokat, és hogy végigmenjek mindenkin aki elém kerül.

2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!