Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az Álompasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0905 kérdése:

Szerintetek milyen az Álompasi?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményét várom, mert kiváncsi vagyok ki hogy képzeli el az Álompasiját!
2014. jan. 4. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia, humor, tolerancia, emberség. Ezek kellenek bele, és akkor én nagyjából megvagyok.
2014. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

SEHOGY

Tükörbe nézek------------>Ki ez a jó képű idegen,de régen láttalak!:D

2014. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mire felébredsz, már el is tűnt :)
2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én vagyok az, :D:D:D csak csúnya vagyok, pedig mondják rám, hogy elég normális vagyok...csak csúnya. :S
2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen kérdéseket, mert milliószor ugyan azokat hallom, "hűség, intelligencia, humor, odaadás, megbízhatóság... stb" Még is, ha a férfi nem egy Adonisz, vagy lányok esetén nem egy modell, akkor már tök negatívan állnak hozzá. Furcsa...

biztos van kivétel csak hogy az ilyen, az a populáció 1%-a :'(


25/F

2014. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz srácok, de az nem segít rajtam hogyha azt mondjátok.hogy ti vagytok az Álompasi. Azért is mert nem ismerlek titeket meg ez azért elég nagyképűnek hangzik. De azért kösz. :D
2014. jan. 4. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butasag. :)

Ugyertem, regebben ide egy kisebb regenyt irtam, de rajottem, hogy folosleges. Ha leirom, hogy hogy nezzen ki, milyen legyen a szemoldoke, a foga, annak mi ertelme?

Na igen. :) Tehat nekem nincs alompasim.

Fiuk, tudjatok, hogy milyennek kell lenni a belsotoknek. Igazabol talan az a legfontosabb, hogy tenyleg szeressetek a lanyt, es ne vagjatok at.

Kulsoleg pedig annyit, hogy szep arca legyen a fiunak, es lehetoleg ne "maci" testalkatu. Nekem ezek jonnek be. :)

2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja es 14/L.
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az álom pasi nem létezik. Mert nincs tökéletes. Mindenkinek megvan a maga hóbortja, hülyesége. Amit empátiából elfogad a másik fél mert simán kompenzálja a többi más jó tulajdonsága.
2014. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De arra vagyok kiváncsi, hogy ki hogy képzeli el azz Álompasiját. Csak az érdekel ami a képzeletetek szüleménye. Annak a kinézetére, mert ezt a kérdést csak kiváncsiságból tettem fel.
2014. jan. 4. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!