Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kellene a parotok es a szuleitek kozt akkor melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a szüleimet...ők mindig ott vannak velem egy pasi meg nem feltétlen...
2009. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
attól függ...milyen viszonyban vok szüleimmel nah meg a helyzet sem mindegy...mert ha választani kell akkor a szüleim...de ha a szüleim mondják hogy válasszak akkor a páromat választanám mert ha nekik az én boldogságom ennyire fontos, na meg ilyen választás elé állítanak akkor nem is igazán szeretnek
2009. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az nem jó ha választani kell, főleg nem ha hosszútávra gondolkodsz, és úgy vagy a pároddal h komolyan gondolod, mert akkor a szüleidet hanyagolod el.

mirét kéne választani? ha valami baj van inkább megoldani kéne.

arra kell törekedni, nem a választást erőltetni.


egyébiránt azt mondják a barátaidat sem szabad feladni holmi szerelemért, szóval a szülők elhanyagolása ha addig jó volt a kapcsolat, igazi bunkóság, és ha vkinek a párja ezt kéri, ott a párt is meg kell vizsgálni, jó e

2009. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha választani kell, akkor már nagy gond van!! Nekem kellett és én a szüleimet választottam és a testvéreimet, nem a férjemet! Ő állandóan lealázta őket, csúnyán beszélt róluk, nem akarta őket meglátogatni, még a kisbabánkkal se jött el hozzájuk és hoztam el őt mindig. És végül elhagytam a kis manónkkal együtt eljöttem tőle. És még mindig szapulja a családomat, akiket én imádok és nagyon jók, szeretnek és segítenek nekem. a párom pedig egy zsarnok, teljesen el akart tőlük szakítani és bezárni a négy fal közé. Önzés, ha ilyen válaszút elé állít!! És nem is szeret igazán.
2009. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

baratom meg kiskoru ...szulei elkoltoznek kuldofoldre .. es valasztania kell hogy velem marad vagy elmegy a szuleivel ... 2 eve jarunk ... es nagyon szeretjuk egymast ... tudom hogy a szuleit is nagyon szereti ami ertheto,es nem kerhetem tole hogy engem valaszon mert az onzo dolog lenne a reszemrol

nagyon nehez ... nekemis es neki is ... neki foleg


csak kivancsi voltam hogy mas ebben a helyzetben hogyan dontene :((((

2009. márc. 16. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ha 1ik sem zsarnokjol kijonnek,stb akkor a legnehezebb a dontes. mivel kiskoru gondolom meg jo par evig nem fog a sajat laban allni, igy alapbol nehezebb h ittmaradjon. a kulfold az pontosan mit jelent? par100 km vagy par 1000? ha kikoltozik es egyutt maradtok mlyen gyakran tudnatok talalkozni? a rokonai ittmaradnak, esetleg idejonne egyetemre -szoval van esely h gyakrabban fog hazajarni?

ha a tavolsag athidalasa par hetente/havonta megoldhato, vakaciokra hazajonne akkor szerintem menjen a szuleivel es ha kibirja a kapcsolat h ritkan latjatok 1mast annal jobb lesz. nagyobb bizalom, nagyobb orom talalkozasnal. es par ev mulva ha meg egyutt vagytok utana mehetsz vagy o johet vissza,ahogy adodik.

szoval en ha vhogy meg lehetne oldani, nem valasztanek hanem megoldanam.

2009. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
elozo vk. meg csak annyit h en azt hiszem a baratomat valasztanam jelenleg.... :-s remelem nem kovetnek el nagy hibat. 20L
2009. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a páromat.
2009. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

egyértelműen a szüleimet^^

ők vigyáznak rám 16 éve, és ha azt akarják, válasszak a pasim és köztük, akkor annak meg van az oka... ha pedig nincs ok, nem fognak arra kényszeríteni, hogy válasszak... a pasim meg nem kényszeríthet választásra, mert akkor egyértelműen elhagyom és a szüleim majd megvigasztalnak.

tudom, hogy ha halálosan belevagyok zúgva valakibe, akkor másképp gondolkozom, de most így értelmes fejjel így gondolkozok.:D

2009. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
europa masik vegebe koltozne ... kb fel evente lathatnank egymast .... talan :(
2009. márc. 16. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!