Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti értékelitek még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti értékelitek még a természetességet?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy nő nem festi a haját, nem jár szoliba, nincs műkörme, stb.
2014. jan. 4. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
kifejezetten vonzanak a természetes lányok
2014. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem úgy, hogy a "természetesség" értéket képviselne. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy "nemes egyszerűség", vagy "hanyag elegancia". Nem várom el senkitől hogy sminkelje magát, fesse a haját, mert meglepően kevés jelentőséget tulajdonítok az ilyen külsőségeknek. A semminél többet, de nem várom el, hogy topmodell legyen, mert én abban hiszek, hogy mindenki szép, testalkattól, hajszíntől, szemszíntől stb. függetlenül.


Számomra a belső értékek fontosak, és azt, hogy ezt kifelé mennyire tudja kinyilvánítani. Fontos az izmok mozgása is, meg az, hogy megtalálja-e a saját stílusát. Legyen az "természetes", vagy "mű". A lényeg, hogy fölösleges máz ne legyen rajta, vagyis legyen letisztult, egyszerű.


20/F

2014. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nagyon is
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amiket írtál az nem gond.


De hónalja legyen borotválva, és a muffszőre is legyen legalább fazonra vágva.

2014. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt értékelem...Mondjuk jó, a hajfestés még belefér. A műkörömtől szőr feláll a hátamon...
2014. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szoli és műköröm nekem azt az előítéletet sugallja, hogy egy üresfejű 3,14csa az illető...viszont mindenkinek adok esélyt, nem ítélkezem elsőre


-hajfestés? pff ..sztem ma már többen festik a hajukat, mint akik nem, ezzel nem tudunk mit kezdenki, el kell fogadni


-és a válaszom: Igen, nagyra értékelem a természetességet, sztem ez még igényesebb is sokszor!

2014. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nőként írok, de azért remélem nem baj, ha válaszolok.

Én úgy látom, hogy a férfiak azt értékelik, ha valaki szép/szexi. És nem azt, hogy az adott szép külsőt sok erőfeszítéssel érik el (tehát "mű"), vagy éppen így születtek.

Úgyhogy ezt a tényt belátva minden nőnek saját ítélete alapján kell eldöntenie, hogy mennyi sminkre van szüksége, milyen ruhákra, milyen műkörömre stb

Én a természetes típusba sorolom magam, sose festettem a hajam, se szoli, se műköröm, viszont az alakomra mindig is odafigyeltem és tettem érte, hogy jó legyen, amennyire csak lehet, az öltözködésben is próbálok a kissé kihívó, de mégis bárhová felvehető kereteken belül maradni, sminkelem is magam minden nap, de sose esek túlzásba, szemceruza, szempillaspirál, alapozó. Mondjuk az arcom alapból is szép, de így sokkal erősebb a hatás, a smink szerintem mindenkinek hasznára válik alapvetően, ha rátalál arra, ami neki legjobban áll. (Lehetőleg minél észrevehetetlenebb legyen persze, annál jobb a mindennapokban).

Szóval a lényeg, ha természetes stílust képviseled, akkor attól még ugyanúgy nem árt, ha odafigyelsz magadra és próbálsz szexi lenni, azt mindig értékelik a férfiak.

Viszont van sok olyan nő is, aki ha nem festené be a haját, vagy éppen nem lenne rajta több kg smink, akkor senki se venné észre, nyilván ő úgy lesz szép, ha ilyesmiket is alkalmaz. És így ugyanúgy ő is népszerű lesz a férfiaknál, ha eltalálja a jó stílust.

Úgyhogy nem az a lényeg, hogy valaki természetes, vagy mű, hanem az, hogy legyen az összhatás ízléses és kívánatos, ugyanis ezt értékelik a pasik, ha valaki megtetszik nekik nem azon fognak gondolkozni, hogy ejj neki azért ilyen szép a bőre, mert szolizott, akkor őt nem akarom... vagy húha, ez a lány nem sminkeli magát, akkor őt akarom, mert természetes...

:)

22L

2014. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon értékelem, ha egy nő nem keni magát, nem festi a haját, nem keni a körmét, sőt rövidre vágja és nem hord feltűnő ruhákat. Más szóval természetes és visszafogott. Most is egy ilyen lány tetszik, szóval ez nem üres duma, mint sok lány hiszi.


22/F

2014. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!