Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a pillangók a gyomorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frepi voook kérdése:

Mi ez a pillangók a gyomorban dolog?

Figyelt kérdés
Már sok kérdésben és válaszban láttam, hogy ezt írják a lányok és nem értem.
2014. jan. 4. 21:10
 1/10 Deliverance ***** válasza:
100%
Ha meglátják A srácot, remegni kezd a gyomruk, mintha pillangók lennének benne. Az izgalom teszi.. :)
2014. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Amikor szerelmes vagy, pillangókat érzel a gyomrodban"?


Olyannyira szeretsz valakit, hogyha rá gondolsz, jóleső, bizsergő érzés támad a gyomrodban. Nem tudom miért hasonlítják pillangókhoz. Talán azért, mert olyannyira boldog leszel, hogy a fellegekben jársz? Na ez mondjuk marhaság, de én is csak találgatok. :D

2014. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
nyitott szájjal aludtál az éjjel és bementek a muslincák
2014. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt elő lehet idézni, bár nem tudom sikerül-e mindenkinek... én 6-8 évesen ilyenekkel szórakoztattam magam. Forogj körbe-körbe, jó gyorsan, és ha már szédülsz, hajtsd a fejed egészen a válladra és forogj tovább, a gyomrodban ha minden igaz, érezni fogod. Na, ahhoz tudnám hasonlítani azt is, amikor szerelmes vagyok és egy jó dugás után csak rágondolok a páromra... :)
2014. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!

3# te beteg vagy :D

2014. jan. 4. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom,de nekem másnaposan vannak "pillangók" a gyomromba....és nem tól kellemes
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* túl
2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki aki kipróbálta a pörgéses elméletemet, az írjon már ide, vagy privátban esetleg. Kíváncsi vagyok másnál is működik-e... :D
2014. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de csak mert 83-as vagy Te is :) lósz-art se éreztem, de majdnem elvágódtam. :D
2014. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet az az oka, hogy nem nő vagyok :O
2014. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!