Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha edzés nélkül 35ös bicepszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha edzés nélkül 35ös bicepszem van befeszítve, az mennyire jó?

Figyelt kérdés

A másik, hogy nekem mindig azt mondják hogy van mire építeni. Miért nem edzek! Ez mit jelent?


22 vagyok, 200cm és 86kg jelenleg. naponta 5-6x eszek, de arra nem figyelek hogy mit. Szerintetek érdemes lenne elkezdenem edzeni?



2014. jan. 4. 23:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt jönnek az oltós válaszok, természetesen utánanéznék, hogyan kell edzeni normálisan. Nem agyatlanul.
2014. jan. 4. 23:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrmázni, akkor lesz 45-ös karos, veszel egy aranyláncot, egy fehér atlétát, kopaszra nyírod a fejes és te leszel az új HMCS.
2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az az alakjától függ, hogy jó-e.

nekem is 35, de én 170 magas vagyok.

2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem édeskevés.
2014. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én amikor nem edzettem egy percet sem, alapból 38 as kezem volt.


45 ös kar alatt, nincs nagy tekintélye senkinek, az még átlagosnak számít. Szóval szedd össze magad, mert ez így kevés.

Magasságod jó, bár kicsit cula lehetsz, mert végony vagy.

Egy komoyl edzés sokat lendítene rajtad.

2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Edzés nélkül is ennyi idősen épphogy átlagosi de ez a magasságod miatt lehet.(hosszabb végtagok)

A súlyod is átlag ekkora magassághoz.

5 éve testépítek tudom miről van szó :)

2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hü nem rossz ;) szeretem az izmos fiúkat ;) :P
2014. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kézilabdáznod kellene jó alkatod van hozzá , egy átlövő , írányító vagy akár egy szélső is lehetne belőled . Persze ha csak kedved van hozzá!
2014. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

35 centissel izmos?

Na te se értesz hozzá..

2014. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!