Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a kigyúrt emberekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a kigyúrt emberekkel?

Figyelt kérdés
Sok időt fektetnek bele, van kitartásuk, önuralmuk stb. Persze nem a cuccosokra gondolok (pl.: szteroidot használók), hanem a naturálisan fejlődőkre.

2013. máj. 27. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

mi a baj a girnyó emberekkel?

mi a baj a kövérekkel?

mi a baj a soványakkal?

mi a baj a háromlábúkkal?


tömeg kérdés és mindegyikre ez a válasz:

NINCS VELE BAJ CSUPÁN NEM MINDEN NŐNEK JÖNNEK BE.

2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt most külsőre vagy belsőre vagy szexuális életükre érted?
2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs velük baj, ha nem ez áll az életük középpontjában, és nem az "agyuk" rovására teszik.
2013. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs baj velük,csak nem mindenkinek jönnek be...


Egyébként már nagyon vártam,hogy az alacsony és vékony fiús kérdések korszaka után mikor kezdenek el a gyúrósok is sírni...

2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az hogy többségük el van szállva magától.
2013. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éve edzek, és van 2 diplomám, akkor szerintem ne általánosíts(az aki azt írta h az aggyal van a baj a gyúrósoknál).

Mint minden sportnál itt is megtalálható mindenféle társadalmi rétegből az ember, van szakmunkás, és doktor is.A társaságomban rengeteg egyetemi végzettségű ember van és kivétel nélkül 2 ajtós szekrények.

akkor miről is beszélsz?

2013. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi csak sokan féltékenyek!

De hülyék sem vagyunk! ez akkora baromság! én nem vagyok se hülye se beképzelt!

De nem a f*rkatokat kell verrni hanem edzeni és ti is azok lehettek. Ennyi!

2013. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége buta, és még a rég lejárt sztereotpíiák alapján kategorizálja az embereket. Azt hiszik, az edzettséghez állandóan lent kell lenni a teremben, és hogy a proteinpor az valami káros izomfelfújó koxszteroid, így ha valakinél meglátják valamelyiket, rögtön kész is az osztályozás. Legyen inkább izmos a kertimunkától, tehát aki panelba született vagy szellemi munkát végez, az nem is ember.
2013. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi.
2013. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg cuccosok nélkül, saját akaraterejével éri el, akkor ezt becsülöm benne. Külsőre viszont nem tetszenek...erről én nem tehetek. Az tetszik, ha egy férfi izmos, de van egy határ, amit ha átlép, nekem már nem jön be...és azt se bírom, mikor már ez a mindene, és ennek vet alá mindent(főleg étrendre, meg az időbeosztásra gondolok)

Például: Tesóm osztálytársa azért nem ment el oszt.kirándulásra mert akkor pár napig nem tud konditerembe járni és nem tudja betartani a megfelelő étrendet sem.....azért ez túlzás(számomra).

2013. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!