Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy egy lány miatt játszok az öngyilkosság gondolataival?

Figyelt kérdés

Hónapok óta ez megy. 23 éves vagyok, nyáron szakítottunk a barátnőmmel. Azóta csak keresem önmagam. Néhány randin, és egy szexkapcsolaton kívül nem tudok felmutatni mást. 3 hónapja viszont már egyik sincs...a szexről én mondtam le, mert érzelmek nélkül nem olyan. A randik, illetve a kétségbesett keresés, hogy oylat találjak akiben viszontláthatom őt, az ami eddig éltetett.

Viszont az utóbbi pár hétben totál elkenődtem. Félek, hogy nem találok többé olyan lányt aki egyáltalán megközelíti őt. Pláne olyat nem aki jobb tőle.

Képtelen vagyok lezárni...bevallom, ha ciki, ha nem, jó néhány könnycsepp legördült az arcomról miatta már.

Vissza nem kaphatom, és nem is akarom, szóval ezt ne írjátok.

Szét vagyok csúszva, van kocsim, munkám, a szüleim boldogok, a családom nagyrészt együtt van.

Én senkivel nem osztom emg a problémáimat, vna nekik is elég. Nem terhelem őket ezzel, egyedül oldom meg mindig.

Fogalmuk sincs róla, hogy ramaty lelki állapotban vagyok.

Tegnap már el is véltem tervezni, hogy hogyan lenne a legjobb végezni magammal...

Segítséget szeretnék kérni, de nem tudom, hova, és kihaz forduljak...a szülők, és család kizárva..már így is elég szánalmasnak tekint egyik másik családtagom.

Tudom mi segítene, egy kapcsolat. Egy lány aki megnyugtat. Nem keresem görcsösen szó nincs erről. De oylan mintha valahogy lesütne rólam, hogy nem tudok mit kezdeni a magánnyal, és ez nagyon elkeserít.



2014. jan. 4. 13:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem szabad soha nem szabad ilyet tenni egy nő és egy pasi sem ér annyit.
2014. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kerlek ne legyel ongyilkos.

Valakinek tuti h csak te kellesz :)

2014. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hülyeség!!! Én is éreztem így de hamar elhessegettem mert nagyon sok nő lesz még az életedben akiket mindig jobban fogsz szeretni.
2014. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
rádférne egy dugás öreg
2014. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha úgy nézed ,hogy nyár óta volt pár randid sőt még egy sexkapcsolatod is az egyáltalán nem kevés felmutatni. Van akinek ennyi sincs és mégsem akar öngyilkos lenni. Komolyan ennyire gyengének érzed magad? Mások sokkal rosszabb helyzetből álltak fel. Elhiszem ,hogy rossz meg,hogy mások nem érdekelnek de az öngyilkosság nem megoldás. Egy életed van ,használd ki. Senkinek sem könnyű nehogy azt hidd ,hogy mások kapcsolatból ugrálnak kapcsolatba néha mindenki szenved. Ne legyél gyenge ragadd meg a tököd és hozd rendbe az életed. Mélyedj bele a munkába ha az elvonja a figyelmed vagy épp járj el a haverokkal többet bulizni és jönni fog egy normális lány. Sajna kortól és nemtől függetlenül igaz az a szabály,hogy minél jobban várod annál lassabban jön. Fogd fel pozitívan az életet,ha belegondolsz semmi fatális nem történt és ezen mindenki átesett legalább egyszer amin te. Minden jót!
2014. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anna0905 ***** válasza:
Szerintem se legyél öngyilkos. Nem éri meg senkiért. De ha szeretnéd valakinek elmondani, hogy történt és az segítene rajtad akkor nekem írhatsz privátban. Megpróbálok segíteni.
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező tudom mi jár a fejedben,de ha csak ennyi a probléma az idővel meg fog oldódni hidd el.Lehet,hogy sok idő lesz de utána jó érzésed lesz,és találsz majd magadnak valakit.

Én is nagyon sokszor gondolkodtam már ilyenen,de nekem az életem miatt,egy lányt sem érdeklem egyáltalán,még csók sem volt az életemben,pedig nem vagyok egy ronda gyerek azért.

A családomban is szinte csak a gond van,és mindig nekem kell őket kihúzni a szarból és még sorolhatnám.Barátaim sincsenek,senki nincs aki érdeklődne úgy igazán,hogy élek-e még vagy sem.Szóval én bizony teljesen magamra maradtam,és látod Te ennél sokkal jobb helyzetben vagy,ne akard eldobni a dolgaidat.Arra inkább nekem lenne okom,de még én sem teszem meg,bár sokszor a határán voltam.

Aztán úgy döntöttem,változtatok a dolgokon és eldöntöttem csak a családomból fontos embereknek,a tesómnak és anyukámnak fogok élni.Csak az fog érdekelni,hogy nekik jó legyen és csak ezért élek.Tudom eléggé antiszociálisan hangzik,de ha mások nem akarnak elfogadni,akkor nem kell.Mindig kedves voltam mindenkivel és őszinte pedig egész életemben,ezt hozzátenném.

Szóval ne add fel,azt maximum én tehetném. :)

2014. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

tudom, hogy vannak olyanok akik tőlem 100 szor rosszabb helyzetbe vannak. Itt most a fő problémám az, hogy hiába keresem, kutatom, de ha nem keresem akkor sem találom azt a lányt aki segítségeével ez mind jobb lenne.

Minden valamire való lányra sok pasi hajt egyszerre, miért pont én emelkednék ki a tömegből?!

2014. jan. 4. 15:43
 9/13 Juliusz48 ***** válasza:
Fiatalember! Szerencsés esetben még 100 évet élhetsz. Miért gondolod, hogy ennyi idő alatt senkivel sem fogsz találkozni, a túlzsúfolt világunkban. Inkább azt fogadd el, hogy nincs két azonos ember, tehát másolatot felesleges keresni. Mindenkiben a saját értékeit kell elfogadni, és a sarkait csiszolgatni.
2014. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez így van. szép lassan kezdem kiheverni a hiányát. Módfelett nehéz, mert évek óta kapcsolatban éltem, kapcsolatfüggő vagyok/voltam. és ezt felérni ésszel, hogy nem kellek senkinek..:/ elég nagy mélypont volt..
2014. jan. 19. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!