Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miatt kidobni a hobbima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miatt kidobni a hobbimat? A kardokat, késeket, páncélokat?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta szeretem a kardokat,páncélokat,harci baltákat késeket.Készítettem is egy csomót.Egy kis kovács műhelyt is építettem a garázsban.A házam teli van ezekkel.A barátnőm sokat jár ide és már téma volt az összeköltözés.Ő albérletbe lakik tehát ide jönne.De már mondta,hogy akkor adjam el ezeket vagy rakjam fel a padlásra...

Oké,hogy szerelem meg a többi.De ez nekem az életem.

Egyszer rákiabáltam amikor majdnem feldöntött egy erdei tünde páncélt amit majdnem 1 évig csináltam.Akkor kiakadtam.

Egyáltalán lehet dönteni a hobbi és nő között?


2014. jan. 5. 14:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A nők jönnek-mennek,egyértelmű melyik marad tovább.
2014. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
és mi lenne ha a műhelyed bővitenéd ki és ott tartanád őket? szerintem mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten
2014. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum! Neki is jó legyen, meg neked is. Ha nagyon erősködik, akkkor kérdés, hogy mit akar pont tőled?
2014. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

én nem tenném meg,igazán beláthatná hogy ez a dilid és nem kéne egyből rád erőszakolnia az akaratát

próbálj vele erről beszélni,esetleg egy szobát rendezz be ezekkel vagy egy szobát tégy üressé

2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jussatok kompromisszumra:

Néhányat elraksz, vagy esetleg egy szobába rakod őket, és ott foglalkozol velük.


Valamilyen szinten érthető: én sem költöznék olyan csajhoz, aki mondjuk barbibabákkal tömte ki a lakását.

2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Így van! Kellene neked egy saját kis műhely ahova visszavonulhatsz űzni a hobbid. Ha a nő ezt sem érti meg, akkor egyértelműen hobbi a jó választás.
2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kompromisszum..

A falakon és a sarkokban ez a dísz!Nem mennek sehová.A garázsban meg az alapanyagok vannak és azok amik eladásra ennek.

2014. jan. 5. 14:24
 8/27 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés! Természetesen a tünde páncél a fontosabb, mint a másik ember, akit szeretünk és akivel együtt akarunk élni. :D


Szerintem ha ennyire nem tudtok kompromisszumot kötni, nem kellene siettetni az összeköltözést.

Én sem szeretnék olyan házban élni, ahol mindenhol olyasmibe botlok, amit nem szeretek, ami nem tetszik.

Kellene neked egy hely, amit berendezhetsz magadnak a páncélokkal és ahol dolgozgathatsz rajtuk. A lakásban pedig csak a legjobban sikerült munkáidat tartanád. Ezt viszont a barátnődnek is el kellene fogadnia, teljesen nem száműzheti a hobbidat az életetekből.

2014. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Na, ez az: ő hova rakja akkor a neki fontos díszeket?
2014. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz egyszerű eset. Netán még nem értél meg egy összeköltözős, komolyabb kapcsolatra? Olyan nőt szerintem soha nem találsz, aki ezt neked elnézi, szeretni meg végképp nem fogja senki...
2014. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!