Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 évem van jó állást, házat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 évem van jó állást, házat, autót, és családot szereznem. Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves férfinek ezekkel kell rendelkeznie egy internetes cikk szerint. Nekem ezekből egy sincs meg. Mennyi esély van rá, hogy 5 év alatt szert teszek ezekre?
2014. jan. 5. 14:56
1 2
 1/15 xtazin ***** válasza:
A cikkeknek mindig igazuk van!44. Szóval 0%.
2014. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

25% alatt.

5 év alatt vagy karrier vagy család. Ennek már 80% az esélye.


De a kettő együtt művészet.

2014. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha szerencséd lesz

ha nyersz a lottón

2014. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Ki fognak utálni a társadalomból?
2014. jan. 5. 15:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem te leszel az egyetlen akinek nem jön össze az álomkép. Manapság úgysem igaz ez megállapítás.

A társadalomba betöltöd helyedet nem ez fogja meghatározni.

2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NEm fognak kiutálni, és ne interneten szociálizálódj már. Ennyi erővel olvass Blikket.
2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már miért kéne mindent egy férfinak biztosítani?

Ha van már egy jó állása, akkor ha megismerkedik a leendő párjával, akkor közösen is tudnak házat és autót szerezni és családot alapítani.

Amikor anno a férjemmel megismerkedtem, én még sulis voltam, ő dolgozott, aztán lett munkám nekem is, összeházasodtunk és együtt dolgozunk azért, amink van. És köszönjük szépen jól megvagyunk.

2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mire valaki befejezi az egyetemet, addigra legalább 25 éves lesz, és mikor felépit egy rendes karriert, addigra 30 lesz, addigra elég nehéz összegyűjteni egy családot, házat, autót... én legalább 35 éves koromig még meg se gondolnám hogy családot alapitsak, és nem fogok ilyen dolgokat szerezni 30 éves koromra
2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ugyan ezen rágódok mostanában én is. 1 év múlva munkanélküli tervező építészmérnök leszek. Kell 2 év gyakorlat majdhogynem szarér'-hugyér',aztán már 27 éves leszek...Remélem megmarad barátnőm, nagyon szeretem, de ugye nem tudjuk mit hoz a jövő. mire lesz egy kis félretett pénzem ott van, hogy 30 éves vagyok, ha találok értelmes munkát...áh nem is idegesítem magam.
2014. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Proximához hasonló gondolatok foglalkoztatnak engem is, csak én nő vagyok. Nem tudom ,hogy 30 éves koromra mi lesz meg meg mi nem. Bár én 27 évesen még csak a suliból kerülök ki. :(
2014. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!