Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik nekem egy srac.

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú. Szerinte szép és jófej vagyok! :) De mégse akar velem járni! Mit tegyek hogy megkedveljen? És legyen köztünk valami, ne csak barátok legyünk¿ (A fiú egy évvel idősebb nálam)o

2014. jan. 5. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem akar veled járni akkor szerinte nem vagy szép. Csak megbántani nem szeretne!
2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már több haverjának is mondta hogy szép vagyok!
2014. jan. 5. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is léphetsz valamit. Elhívod kávéra, vagy bárhova máshova, vagy segítséget kérsz tőle valamiben. És elmondod neki, hogy kedveled.
2014. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki h szerintem helyes es jofej amugymeg 14 vagyok. (Bocs az ekezetek miatt)
2014. jan. 5. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez aztán nem sok, ilyet bárki mond egy másik embernek. Én is kaptam már ilyeneket csajoktól és nem vettem úgy, hogy azt gondoljam bejövök valakinek, mert nem arról volt szó, csak kedvesek voltak, ennyi. Legyél már egy kicsit határozottabb. Megmondod neki, hogy tetszik neked. Lehet, hogy a srác félénk, és nem mer közeledni hozzád. Ha megmondod neki mégis mit vesztesz vele? Semmit. Kiröhög érte? Hát nem, és más se fog.
2014. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt is mar regen megmondtam neki. Azt is mobdtam h nekem nem kell mas csak o...
2014. jan. 5. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
És? Hogy viselkedett?
2014. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondta h elobb jarjak valakivel meg van idom... csokolozzak probaljak ki uj dolgokat (cigi, pia, stb.) En mondtam neki h szamomra o a tokeletes erre azt mondta h biztos van mas is aki tetszik nekem. Pedig nincs :/
2014. jan. 5. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akkor is az a helyet, hogy akkor nem igazán érdekled a srácot. Nem is akar veled járni, csak lekoptat téged. Így eléggé felesleges is próbálkozni, keress inkább valaki mást. A nagy szerelem meg el fog múlni.
2014. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem erted meg hogy en azert kerten segitseget hogy hatha tudok valamit csinalni az ellen h lerazzon a srac?
2014. jan. 5. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!