Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csendes fiú hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes fiú hogy lehet ekkora kan?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm.Társaságban nagyon kedves,csendes,szerény még félénknek is tűnik de egyáltalán nem megjátszva..tényleg ilyen.

De bulikban ha beindul,már hazavitt egypár csajt(mert azért jól néz ki) ,és hallottam vissza jópár lánytól hogy elképesztő a teljesítménye,szenvedélyes,bírja éjjel nappal..állítólag szexpartnere is van,nem is egy..

De ha ilyen akkor miért nincs nagyobb önbizalma? Miért nem bátrabb a társaságban? Nagyszájú,tipikus menő srácokról a társaságban meg hallottam néhányukról hogy totál átlagosak az ágyban.


2014. jan. 5. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Miért függne össze a szexuális teljesítménye azzal, hogy csendes?
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy értesz a nőkhöz miért kellene pofázni is?
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Hallottál már arról hogy az alamuszi nyuszi nagyon ugrik?
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nagyot
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Megtaníthatna a mesterségre!
2014. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dubstep91 válasza:
10%
mi számit elképesztő teljesitménynek neked? :-D csak azért mert én is csendes nyugodt vagyok alapba mindig.Bulikon ez kicsit más jólérzem magam stb.Ha meg barátnőmmel arra kerül sor te egy vadállat vagy jelzőt kapom :D pedig átlagosnak érzem magam,vagy esetleg mellé a jó kondi meg életmód..
2014. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen, én is ilyen vagyok. :)


(jó ez így visszaolvasva nagyképűnek hangzik, nem azért írtam.)

2014. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ó te kis kanygép.
2014. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha ilyen a termeszete es igy jol erzi magat, miert valtoztatna, ha igy is sikeres a lanyoknal.


A legtöbb "menö" srac nem azert ilyen, mert termeszetes, hanem, mert azt gondoljak, hogy ez jön be a csajoknak. Altalaban magukat fenyezik es dicserik, hogy milyen nagy "kanok". Es nem ritka, hogy mese az egesz.


Es hidd el, a kanossag nem jellem kerdese! Teny, hogy a lanyoknak vonzo az önbizalom, de a csendesseg es szerenyseg nem feltetlenül annak hianyat jelenti!

2014. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
pesti mi? :D
2014. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!