Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin korai a csók? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin korai a csók? Ha meg akarna csókolni, hogy utasítsam el, hogy közben meg se bántsam?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedünk pár hete, még sosen találkoztunk, majd pár nap múlva fogunk először. Elhívott cukrászdába, sétálni, azután pedig moziba. A mozi lesz az utolsó, a film alatt megfoghatom a kezét, vagy a fejem a vállára hajthatom, ezzel nem tűnök nyomulósnak? Csókot még nem szeretnék, mert nem akarom elsietni a dolgokat, de ha ő mégis arra készül, hogy megcsókol, mit csináljak? Mert nem akarom megbántani, vagy a lelkesedését elrontani.. Ez lenne életem első randija, ezelőtt még fiúm se volt, és még nem is csókolóztam. 17/l 20/f
2014. jan. 5. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az első randid akkor télleg ne legyen még csók :) várj vele még 2-3 randit
2014. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél vele őszinte:)
2014. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Off: melyik oldalon ismertétek meg egymást? :)


Amúgy meg a kérdésre a válasz: szerintem az,hogy te moziban ráhajtsd a fejed, kézfogás, átkarolás, majd magától jön, de a csókkal szerintem is légy vele őszinte :)

2014. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) amúgy a badoo.com-on
2014. jan. 5. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!