Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idősen így fogom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy barátom volt eddig, de sajnos elköltöztek, nagyon messzire, így csak barátok vagyunk. Ahogy a többi tinit elnézem, ők a szerelmet úgy fogják fel, hogy nyaljuk-faljuk egymást, kiposztoljuk a facebook-ra... Nekem viszont ilyen az eszembe sem jut. Én úgy gondolom, hogy, ha lenne barátom akkor inkább elmondanám neki egy nap 3-szor, hogy mennyire szeretem, minthogy az egész világ tudjon róla. Ez a mi dolgunk...

Én egy randit úgy képzelnék el, hogy egy csendes, beszélgetős séta egy parkban, vagy az erdő mellet, esetleg egy pataknál, ahol nyugi van... Ehelyett mások moziba, puccos étterembe, buliba járnak.

Lehet, hogy még annyira feiatal vagyok, hogy teljesen máshogy gondolkodom, és majd valamikor ez meg fog változni... Nem tudom...

Nektek erről mi a véleményetek?

14/L


2014. jan. 6. 07:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Ja, de azért a mozizás még beleférhet!
2014. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
(Nem fogsz elkésni az iskolából?!?! :D)
2014. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is így fogtam fel a dolgokat, meg mostani idősen is :)


Bár ez még alakulhat. De ha alapvetően romantikusabb, szolidabb típus vagy, akkor nem igazán fog ez később sem változni.

2014. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Sajnos facebook világban élümk és álltalában az embereknél ott kezdődik a kapcsolat,hogy kiírják az adatlapjukra:kapcsolatban nekem sem tetszik,de hát ez van
2014. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Te gondolkozol normálisan! :)
2014. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Igen normális. Te ezt szereted nincs ezzel semmi baj, én is hasonlóképpen gondolkodok. De végső soron más is azt csinál amit akar, nem kell követni őket, ha nem szeretnéd.
2014. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

1# Szoktam moziba járni, de nem a szerelmemmel, hanem a barátokkal. :)

2# Nem, ma nem megyek suliba, mert tegnap nagyon későn értem haza...

3# Igen, azt hiszem romantikusabb alkat vagyok. :)

4# :/

2014. jan. 6. 08:13
 8/46 A kérdező kommentje:
5, 6# Megnyugodtam :)
2014. jan. 6. 08:14
 9/46 anonim ***** válasza:
Inkább menj iskolába!
2014. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Szerinten teljesen normális, sőt kifejezetten jó dolog, ha ilyen vagy. :)
2014. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!