Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idősen így fogom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy barátom volt eddig, de sajnos elköltöztek, nagyon messzire, így csak barátok vagyunk. Ahogy a többi tinit elnézem, ők a szerelmet úgy fogják fel, hogy nyaljuk-faljuk egymást, kiposztoljuk a facebook-ra... Nekem viszont ilyen az eszembe sem jut. Én úgy gondolom, hogy, ha lenne barátom akkor inkább elmondanám neki egy nap 3-szor, hogy mennyire szeretem, minthogy az egész világ tudjon róla. Ez a mi dolgunk...

Én egy randit úgy képzelnék el, hogy egy csendes, beszélgetős séta egy parkban, vagy az erdő mellet, esetleg egy pataknál, ahol nyugi van... Ehelyett mások moziba, puccos étterembe, buliba járnak.

Lehet, hogy még annyira feiatal vagyok, hogy teljesen máshogy gondolkodom, és majd valamikor ez meg fog változni... Nem tudom...

Nektek erről mi a véleményetek?

14/L


2014. jan. 6. 07:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Annyi jot irtál magadrol. Ismerkedjünk!
2014. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ez teljesen normális. :)

Mindenki más típus, másképpen látja a világot. Ezért nem kell elítélni senkit, se Őket, se Téged. (amíg nem bántanak ez miatt, stb.)

2014. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
Kellesz nekem! Végre egy 18 alatti lány, aki normális!
2014. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

nekem is

69 F

jelige: pedomaci akcióban

:DDD

2014. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Fuuu ezért még kapsz!! :"DD
2014. márc. 28. 06:25
 16/46 anonim ***** válasza:

nanaa, ismerjük egymást valahonnan, kishölgy?

:P :DD

2014. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Igen, biztos vagyok benne :DD
2014. márc. 28. 19:00
 18/46 anonim ***** válasza:

:O nem is válaszoltam a kérdésedre

szóval, nem, nem normális, ahogy te sem vagy az :D

;) :D

2014. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Egyből gondoltam... :D
2014. márc. 29. 06:20
 20/46 anonim ***** válasza:

és most h ezt megvitattuk, beszéljük meg egyesek ELALVÁSI szokásait :P

neked mi a véleményed erről? :D

2014. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!