Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket nem zavar, hogy a pasitoknak minden jo no utan csorog a nyala?

Figyelt kérdés
Nem idegesit titeket,hogy gondoladba mas noket nyomnanak?

2014. jan. 6. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok rosszul bekötve, de én meg nézem, de nem képtelem el a dugást más csajokkal, ha van valakim.
2014. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
én is megnézem a formásabb darab pasikat, de ennyiben kb ki is merül a történet
2014. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy diétázik, az étlapot még megnézheti, nem? :)

Én nem bánom, ha megbámul más nőket, gondolom ilyenkor elképzeli azt is, hogy bevágná hátulról a lánynak, de ezen sem aggódom különösebben. Én is megnézem a jó képű férfiakat, de ennyi. Ebben szerintem nincs semmi rossz.

2014. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most ez ellen mégis mit tudsz tenni?

A férfiakat mindig is sokkal jobban lázba hozta egy szép nő, mint amennyire a csajokat lázba hoz egy jó pasi, ez van, ez ellen kár hadakozni, a természet így alkotta meg a két nemet.

Ezen idegeskedni abszolút felesleges.

2014. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
boccsi nem ertelmeztem rendesen a kerdest,van egy uj baratnom es egyre tobbszor jelet adja annak,hogy nem tetszik neki ha megnezzek egy jo not. kivancsi voltam atlagba a tobbi csaj milyen?nem volt meg csak 2 csajom
2014. jan. 6. 15:01
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
én azt tudom tanácsolni, h diszkréten tedd. Tudjuk h megnéztek más lányokat, ezzel nincs is semmi baj, de látványosan ne csorgasd a nyálad. Az bunkóság.
2014. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok koszi
2014. jan. 6. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el a bartánődnek, hogy amikor egy pasi megnézi a nőket, annak nincs mindig szexuális töltete. Az emberi test szép. Annyi festőt, szobrászt megihletett már, igaz? És az esztétikummra mindenki szomjazik.
2014. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na figyi, amikor egy no mellett a pasija mas csajokat bamul, az nagyon meg tudja bantani a csajt, mert egybol megkerdezi magatol, mi van, en nem vagyok eleg neki? valami baj van velem, hogy masokat nez, es nem csak engem lat? szoval ha nezegeted a nociket az utcan, legyszi, tedd, amikor a baratnod nincs melletted, vagy ha megis ott van, legalabb ugy csinald, hogy ne vegye eszre. Mert pocsekul fogja erezni magat, foleg, hogy (sajat tapasztalat) a megnezett no, tudod, kit nez? a te nodet! es ez arra enged kovetkeztetni, hogy a megnezett no bizony szanalmasnak talalja a te nodet (ezt akarod?) es ezt a te nod is eszreveszi, es pocsekul erzi magat. A megnezett no gondolata valami ilyesmi lehet: mi a loszarert nez ez engem, ha ott az a szep no mellette? mit NEM AD MEG NEKI AZ A MASIK, hogy en erdeklem? Szoval ne hozd kellemetlen helyzetbe a baratnodet, ha szereted.
2014. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi mar kezdem erteni
2014. jan. 8. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!