Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idegesítő, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesítő, ha úgy vigasztalom a barátomat (lány), hogy "semmi baj", amikor igenis van baj? "vagy fel a fejjel", amikor tudom, hogy úgysem lesz vidám? Nem közhely ez túlságosan?

Figyelt kérdés
amióta ilyeneket írtam neki msnen, már nem volt olyan lelkes, hogy beszélgessünk, el is ment. Lehet, hogy más problémája van? (van neki mostanában elég sok(szerelem...))
2009. nov. 29. 22:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
19/f
2009. nov. 29. 22:07
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem z az itteni válaszokba is idegesít. Mikor csak azért vigasztalják a kérdezőt hogy hátha felpontozza őket. én soha nem a pontokra megyek hanem meg kell mondani az igazat. Bár néha azért próbálok nyalni.

Remélem hasznos volt.

2009. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond,ezt az ember önkéntelenül is mondja és a kimondott szónak néha súlya van,mégha közhely is.De szerintem a lány nem erre vágyik,hanem arra,hogy meghallgasd.Engedd,hogy kiöntse a szívét,ami bántja és ne folytsd belé azzal,hogy semmi baj.Attól csak ideges lesz,hogy senki nem érti meg.Tudtok esetleg élőben is találkozni? Szomorúságra jó egy baráti ölelés is,tényleg baráti vagy egy kedves simogatás a vállon.Ez is lehet,hogy közhely,de megnyugtató.
2009. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

de akkor ilyen "szerelmibánat" helyzetekre mit lehet mondani? "nem mondom azt, hogy nincs baj, mert baj van"?

Vagy mit?

Ez is eléggé közhely:D

2009. nov. 29. 22:14
 5/18 A kérdező kommentje:

másodiknak köszönöm:) igen, tudunk személyesen is találkozni.

Hát nem tudom mit szólna, ha ilyen helyzetben megölelném barátilag. Szerintetetek rossznéven venné?(fordított esetben én egyáltalán nem) :) lehet, hogy akkor ő sem?

2009. nov. 29. 22:17
 6/18 A kérdező kommentje:
miután elmondta, hogy mi a baj, kell rá vmit reagálni. de mit lehet ilyenkor?
2009. nov. 29. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"Majd találsz egy jobb pasit" de sztem ilyenkor nem érdemes semmit írni, ő ír, ha akar
2009. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neked? tényleg az ölelés lenne a legjobb :) az sztem mindenkit felvidít :)
2009. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jóban vagytok és személyesen beszélgettek,ő kiönti a szivét,talán még sír is,akkor ne mondj rá semmit,csak egy mély sóhaj és ölelés. Semmi tapi meg csók próba és ilyenek,csak egy kellemes odabújós ölelés.Hidd el ez mindenkit megnyugtat és már nem is olyan rossz a világ,mert van,aki megért és egy izmos férfimellkashoz bújni nagyon jó érzés. :) (második válaszoló voltam)
2009. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jó, de nem fog furcsán nézni öleléskor, amikor van(/volt) egy barátja?? Nem fogja azt mondani, hogy ő nem szeretné? ettől félek csak:(
2009. nov. 29. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!