Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Tud idegesítő lenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tud idegesítő lenni ha egy lány nagyon bújós? Vagy most ez mi?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt.Eddig semmi baj nem volt.De mostanába ha oda szeretnék bújni hozzá akkor azt mondja hogy ne legyek ilyen nyálas mert kiábrándul belőlem...Én nem nagyon értem hisz régen ő is ilyen volt most meg egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozott.Nem szereti ha társaságba megölelem,megpuszilom.Ez hol normális?Elvégre ha szeretsz valakit akkor nem érdekel hogy hol vagy meg kik látják...nem?Legalábbis én így vagyok vele.De ő...Mi ez?? Pasik segítsetek légyszi mert én nem értek hozzátok :/ 20/L

24/F


2011. júl. 18. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tud idegesítő lenni, de akkor már valami gond van...
2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pedig nem szoktam a nyakán lógni,mert az engem is idegesítene.De egy egyszerű csóktól így kifakadni..
2011. júl. 18. 20:40
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem normális reakció barátod részéről. Olyan mintha már nem szeretne, vagy szégyellne.
2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy egyszerű csókon így kiakad, akkor valami tényleg nincs rendben köztetek... Nem mondom, hogy megcsal, nem mondom, hogy már nem szeret, de, hogy valami gond van az biztos.
2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok.Hogy szégyell..De nem adtam rá neki okot.2 évig nem volt ilyen problémánk,és akkor most meg ilyen gyökér módon viselkedik velem.
2011. júl. 18. 20:43
 6/27 anonim ***** válasza:
Van rá oka, hogy szégyelljen?
2011. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nincs és ezt most nem nagyképűségből mondom de ha akarnék mind a 10 ujjamra kaphatnék pasit.Nem vagyok csúnya igényes vagyok...ápolt nem értem...De nekem ez már nem fér bele.Ez olyan megalázó...Beszélni nem tudok vele,mert terel
2011. júl. 18. 20:46
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És meg se tudjátok beszélni mert terel. Hát akkor egyre valószínűbb, hogy már nem szeret. Más téren rendben vagytok?
2011. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
igen legalábbis én így gondolom.Aztán kitudja mi van a fejébe.Miért vagytok ilyen bonyolultak fiúk???:D
2011. júl. 18. 20:51
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk mi bonyolultak.:) Én a nők nyelvén nem értek, te a férfiakén, ez az élet rendje:)


22/F

2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!