Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő egy lány? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő egy lány? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Fiúk, szerintetek mikor idegesítő egy lány? Mi volt pl az az ok, amiért elhagytátok?(túlzott féltékenység, önbizalomhiány, nem hagyott nektek teret stb..)

Előre is köszi a saját tapasztalatokat és véleményeket : D


2011. febr. 6. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én azért hagytam ott a volt csajomat, mert folyton besértődött mindenen, féltékeny is volt, valamint minden második mondatában magát sértegette, hogy milyen ronda, dagadt stb., miközben egyáltalán nemigaz.. :) Nah ezek nálam bőven elegek, hogy viszlát legyen. :D F/14
2011. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ilyesmiket kérek még : D
2011. febr. 6. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha sir egy lany de az nem jo ha ilyenkor tulzasba viszi ha nem akarod ot meg kell ertse!

14/L

2011. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelt mindig :D
2011. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vannak olyan lányok akiknek nincs önbizalmuk és nem minden percben arról beszélnek hogy milyen szépek egyszóval beképzeltek..ez komolyan ennyire irritáló?

mert engem az zavar ha a magassarkújukban tipegnek amiben nem is tudnak járni

L14

2011. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért hagytam ott a bnőmet , mert állandóan féltékeny volt, ha már beszéltem valakivel ő már felkapta a vizet,és sok mindenen megsértőtödd, de azért szeriintem az em baj ha kcisit bizonytalan egy lány , de ne 10 percenként nyaggasson h ő ronda stbstb...
2011. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek ha nem, de fordítva is lehet ilyen.

Én lány vagyok, de az a párom, akit elhagytam brrr....

kb ugyanazt csinálta, amit az első hozzászóló leírt.


Jaj nem vagyok szép, kövér vagyok (mondjuk, volt rajta felesleg,de én úgy szerettem ahogy van), nem áll jól a hajam, utálom,hogy szőrős vagyok stb..


borzalmas.. meguntam három hónap után...

2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!