Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódás után teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás után teljes negativitás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne az igazi kérdésem, hogy egy szerelmi/lelki bánat után teljesen megváltozott hangulatomat hogy lehetne visszalendíteni a jó irányba?


Gondolok itt arra, hogy pl. kövérnek érzem magam, csúnyának néha, semmivel sem vagyok elégedett, agresszív vagyok, csúnyán beszélek, zavarnak az emberek és folyton úgy érzem, gyűlölnek mások is.


Nem vagyok depressziós, mert ha van valami, amin lehet nevetni tényleg, akkor én nevetek a leghangosabban, de egyszerűen alapjáraton minden sz@r.


Hullámzó a lelki életem, vagy hogy nevezzem, hol sírok, hol hónapokig elvagyok, hol jön egy pár hetes-napos fellángolás, majd a gyors fájdalom, majd most ez az eddig ismeretlen, új, szenvedő fázis.



A kapcsolatom húzódik, nem tudok kilépni belőle, sokat szenvedek miatta. Gondoltam már rá, hogy ismerkednék, de sose jön össze. Mindig bejön egy hibapont, és ez is csak ront a helyzetemen.



Szóval összefoglalva még egyszer, hogyan tudnám ezt a negatív hozzáállást elűzni magamból?


Nincsen szükségem sértő válaszokra, köszönöm.


Gimnazista L



2014. jan. 7. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

keress egy pasit aki meggyőz arról hogy jó vagy...


19/f

2014. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már keresni, de valahogy mondom, mindig bejött a hibapont... Nem feltétlenül meggyőzés kell... vagy nem tudom... tanácstalan vagyok.
2014. jan. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!