Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír vissza, akkor nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza, akkor nincs esélyem nála, ugye?

Figyelt kérdés

A múltkor tettem fel ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Szóval az volt akkor a kérdésem, hogy ha azt írta, hogy ruhavásárlással is foglalkozott, akkor mi lenne, ha azt írnám neki, hogy remélem, láthatom majd benne. Megírtam neki többek között ezt is, azóta semmi válasz, pedig eltelt két nap, és pl. tegnap este is fent volt fb-on, látta is, amit írtam. Ez azért érdekes, mert az első levelemre pár óra múlva válaszolt, és most sem kellett volna sokkal többet írnia, csak pár sort, plusz már két nap eltelt, így elvileg lett volna ideje, ha akart volna válaszolni. Igaz, miután válaszolt az első levelemre, én se írtam neki azonnal, de ünnepek voltak. Ezek alapján jól sejtem, hogy nem jövök be neki? Másrészt meg olyan nehéz legalább annyit írni, hogy "dögölj meg", vagy valami, ha már nem akar beszélni velem? És van még olyan VALÓBAN normális lány, aki nem játssza meg magát, aki nem felszínes pcsa? Eléggé elkeseredtem, őt másmilyennek gondoltam volna, és reménykedtem, hogy pozitív választ fog adni, de semmi. Fogalmam sincs, mit tegyek, még az életkedvem is elment.



2013. dec. 28. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinte kérdezz rá hogy miértnem ir vissza ha már latta.
2013. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem lenne megalázkodás? Mármint ha akart volna, akkor nyilván írt volna valamit, legalább annyit, hogy bocs, most nincs időm, de majd írok stb. Legalább valami kifogást talált volna arra, hogy ha már egyszer hosszabb időt van fent, akkor miért nem ír, én meg nem akarok megalázkodni előtte azzal, hogy futok utána.
2013. dec. 28. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazad van,lehetet hogy ő az a fajta lány aki nem adja meg könnyen magát és lehet h nem vette jo szemmel amit irtál...nem tom...de ne legyél szomorú:((((
2013. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért vagyok szomorú, mert mindig csak ezt élem át, soha nem kellettem senkinek, pedig annyit reménykedtem, hogy hátha, de ha x alkalommal ért kudarc, akkor x+1-edik alkalommal megint csak ez várt. Nem látom a kiutat a helyzetből, és a lány viselkedését se értem. Mondjuk nem lennék meglepve, ha idővel kiderülne, hogy valami alfahím alá feküdt be.
2013. dec. 28. 23:23
 5/13 kriszti *_* ***** válasza:

Ne dramatizáld túl a dolgot!Igen,valóban benne van a pakliban hogy nem tetszel neki,de az is lehet hogy megijedt,nem tudja mit válaszoljon.

Egyébként azóta jött válasz?

2013. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Tegnapelőtt éjszaka visszaírt, nem túl hosszan, de végül is nem hinném, hogy megsértődött. Mondjuk a ruhával kapcsolatban nem írt semmit, nem tudom, hogy ez arra utal-e, hogy akkor nem néz rám "úgy", vagy csak "puhítani" kell. Valóban túlságosan a lelkemre vettem, csak nálam ez másképpen csapódik le. Nincs túl nagy önbizalmam, eddig mindig csak visszautasítást kaptam, és eléggé rosszul esett, hogy most se az volt a másik fél reakciója, mint amire számítottam. Ott tartottam, hogy képtelen vagyok elviselni, hogy ez lesz az x+1-edik kudarcom, ráadásul semmi sikerélményem nincs, és közben egy kép alapján azt is megkaptam mástól, hogy gyakorlatilag csúnya vagyok, szóval lelkileg eléggé megviselt ez a pár nap. Az a baj a visszautasításokkal, hogy ilyenkor mindig előjön belőlem, hogy ronda és lúzer vagyok, hogy senkinek sincs rám szüksége, hogy nem vagyok szerethető stb., szóval egy rossz élmény általában ilyen gondolatokat von maga után, talán ezért is próbálom kerülni az ilyen helyzeteket, nem merem kinyilvánítani az érzéseimet, mert tudom, hogy egy kudarc mivel járhat nálam.
2013. dec. 31. 18:46
 7/13 kriszti *_* ***** válasza:
Ezek szerint a legnagyobb gondod az önbizalomhiány.Ezzel vigyázni kell,főleg ha "azzal" a lánnyal beszélsz.Próbáldd ne mutatni!A lányok ezt megérzik.Aztán kifogsz egy plázacicát,(ugye az érzelmeinknek nem tudunk parancsolni) és kihasznál anélkül hogy észrevennnéd a rózsaszín köd miatt!
2014. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Végül is inkább akkor szoktam jobban elbizonytalanodni, ha nem tudom, mit várhatok a másik embertől. Őt sem ismerem annyira, lehet, hogy lelkileg inkább zárkózottabb típus. Azt hiszem, kicsit szorongásos/aggódós típus, félt az utazástól, félt attól is, hogy hogyan lesznek meg a kreditjei stb. Egyébként igen, párkapcsolati téren van bennem önbizalomhiány, nem nagyon szoktam tetszeni senkinek, soha nem is volt barátnőm, és van oka a zárkózottságomnak. Béna is vagyok ilyen téren, sose tudom megállapítani, hogy "jelekről" van-e szó, elég sokszor be is égtem emiatt, így még inkább visszafogottabb vagyok, és mindig is szégyelltem kimutatni az érzéseimet. Ráadásul őt se tudom kiismerni, többször azt éreztem, hogy tetszem neki, máskor meg azt, hogy biztosan azért visszafogottabb, mert nem néz rám "úgy", és abszolút nem érdeklem. Nem tudom, mit tegyek, ha elhívnám majd valahová, de ő nemet mondana, akkor lesülne a bőr a képemről. Szerinted mit tehetnék?
2014. jan. 1. 18:48
 9/13 kriszti *_* ***** válasza:

Mennyi ideje beszéltek,ismeritek egymást?Ha már elég ideje nyugodtan hívd el valahova.Ha nemet mond akkor se rágódj,nem ő az egyetlen lány.Ha meg belemegy,hajrá!

Azon ne parázz,mi volt a lányokkal.Ami volt elmúlt.

És tényleg tartsd be az első szabályt ha lánnyal beszélsz:

NE FÉLJ!!!

2014. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeptembertől ismerjük egymást, de ritkán vannak közös óráink, és keveset tudunk beszélni. Ráadásul mivel nem tudom egyértelműen, hogy tetszem-e neki, és béna is vagyok az ilyesmiben, nem mertem közeledni hozzá. Szóval nem ismerjük egymást annyira, viszont mintha lettek volna jelek, csak nem tudom, hogy ezek azok voltak-e, meg nehéz elhinni, hogy én is tetszhetnék valakinek. Tudom, hogy nem ő az egyetlen lány, de nagyon nehéz elviselni a folytonos elutasítást és közönyt. Nem igazán kaptam még pozitív visszajelzést, és ez eléggé megvisel. :(
2014. jan. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!