Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
hiperérzékeny lány vagyok, így sokszor felkavarnak mások számára jelentéktelen dolgok... pl legutóbb az zavart meg, hogy a volt szerelmem elmesélte, hogy megszerette a kedvenc előadómat akit régen utált. így amióta azokat a zenéket hallgatom, rögtön ő jut eszembe. már rég nem szeretem, csak első nagy lámúr volt és gondolom azért.. szóval arra gondoltam elkezdek blogot írni, amit csak én tudok olvasni, és úgy levezetem az ilyen hullámvölgyeket... szerintetek? mert amúgy baromi nagy késztetést érzek, hogy az ilyen "érzéseimet" elmondjam az exnek... de hát azt csak nem kéne!
2014. jan. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint jó ötlet e a blogírás?

Mi bajod lesz belőle? :) Csináld nyugodtan, vagy csak otthon word-be.

2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez hasznos, tapasztalatból mondom. Én telefonos jegyzeteket írok erre a célra. Sokszor jobb inkább csendben maradni, de azért az emberből mégis kikívánkozik. Nagyon jó feszültséglevezetés, ha kiírod magadból az érzéseidet, gondjaidat. Szóval abszolút jó ötlet.

Az már egy másik dolog, hogy nem normális a viselkedésed, és tényleg hiperérzékeny vagy, amivel lehet, hogy jobb lenne minél előbb kezdeni valamit, mert később csak rosszabb lesz.

2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kisbarack10 ***** válasza:
szerintem jó ötlet naplót is írhatsz én vezetek már egy blogot szerintem jó muri bár én nyilvános vagyok bárki meg tud nézni aki megtalál vagy megadom a címét :)
2014. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kézzel írott naplót írok,furcsa, mert miközben írok, olyan mintha újra átélném, és ha pl valami rossz dolgot írok le akkor elsírom magam közben...de utána sokkal jobb.:) megéri kiírni magadból, sokkal jobb, mintha olyanra zúdítanád, aki úgyse ért meg.
2014. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!