Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, szerintetek lehetséges, hogyha egy ember elkövetett egy rossz dolgot, akkor történni fog vele valami rossz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 22:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

igen

van benne valami

2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Galaxis. ***** válasza:
100%

Ha így lenne már rég kihalt volna az emberiség.

Persze mi az ami rossz dolognak számít.. azt ki dönti el?

2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Nem.

én nem csináltam semmi nagy dolgot, ami rossz lett volna, mégis csőstül kapom a sz art. más meg, aki szemét volt, ő meg nem...

2014. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

mert pont ilyesmit tapasztaltam...

elkövettem egy elég erkölcstelen dolgot, rá egy nappal összekaptunk az egyik legfontosabb személlyel az életemben...

2014. jan. 7. 22:20
 5/40 A kérdező kommentje:

jó, nyilván nem gyilkosságokra meg ilyesmire gondolok tejóég :DDD

olyasmit, hogy kihasználtam egy nagyon jó barátnőmet, és mondom, másnapra körülbelül elvesztettem a nagy Ő-t :S

2014. jan. 7. 22:21
 6/40 anonim ***** válasza:
Igen.Történni fog valami rossz,meg jó is.
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Költőnő? ***** válasza:
66%

igen.

hiszek benne, h az univerzum az igazságosság és egyensúly elvén alapul

2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Ez butaság szerintem teljesen,én szinte egész életemben kedves voltam mindenkivel és segítőkész.

Erre egész életemben csak a szart kapom vissza az arcomba az élettől,szóval ez nem így működik.

2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

nem.


a népirtók boldog öregségben éltek, a királyok is. a hóhérok is. ez egy ostobaság

2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Költőnőtől nem is vártam többet.. ezoterikus maszlag a fejében :D
2014. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!