Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 vagyok, mások jóképűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 vagyok, mások jóképűnek mondanak, de nagyon nehezen nyílok meg és oldódok fel. Még sosem volt bnőm, annyira félénk vagyok. Természetes, hogy nagyon kívánom a szexet? Mert már frusztrál

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél félénk, növessz farkat. Vagy verd ki naponta 10x nekem mindegy.
2014. jan. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg az ösztöneid nem tudnak felül emelkedni a félénkségeden, addig nem kívánod eléggé a szexet, és a nőket.


Vegyél erőt magadon, változz, ismerkedj, szerezz csajt, dugd meg, lény férfi, ne siránkozz.

2014. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szüleid nem számítanak, nekik persze, hogy helyes vagy! amúgy meg növessz tököt!
2014. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már akinek vannak szülei :(
2014. jan. 8. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Önsajnáltatással, visszahúzódással, félénkséggel nem is lesz csajod sosem.
2014. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mostanában a nők már vannak olyan önállóak és magabiztosak, hogy bizonyos helyzetekben, ha bejön nekik egy srác, kezdeményezzenek. Járj el szórakozni, barátkozz, és majd alakul. Muszáj lesz egy kicsit levetkőznöd a félénkséget, de ez csak fejben dől el, hidd el, tapasztalat.:D

Ha esetleg tényleg semmi nem használ, keress fel egy pszichológust. Nem poénból mondom, a legtöbb helyzetben tényleg tud segíteni.

25/L

2014. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsi vagy átlagos a farkad? Mondjuk mindegy egyikkel sem lesz barátnőd.


Zita

2014. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!