Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda az arcom, kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda az arcom, kicsi a mellem, a seggem narancsbőrős, micimackó hasam van, és iszonyatosan alacsony és tömzsi vagyok. Hogyan tudnék mégis olyan lenni, aki kell egy fiúnak? (belső tulajdonságra gondolok)

Figyelt kérdés

Olyan tulajdonságra, amit hamar meg lehet állapítani, és le tudnám vele nyűgözni a fiút. Van ilyen?

15/L



2014. jan. 8. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

először is: magabiztosság. így, hogy ezeket gondolod magadról, ezt is sugárzod magadról, így nem fogsz sok mindenkinek kelleni, valóban.

tanuld magad elfogadni, hozd ki magadból a legtöbbet (tegyél is érte!) és utána folytatjuk.

2014. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Attól nem fognak hozzád szexuálisan vonzódni, ha magadra erőltetsz pár pozitívnak mondott benső tulajdonságot, maximum barátnak leszel jó (vagy inkább havernak). Tudod a fiúk barátkozni is inkább barátkoznak szép lányokkal mert akkor is az a cél, hogy levegyék róluk a bugyit.
2014. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A jó belső tulajdonság nagyon pozitív, de nekem például a külső és belső egyaránt fontos. Persze nem vágyok topmodellre, de azért legyen egy lány átlagosan nőies kinézetű.

26/F

2014. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

magabiztosság. oké, értem.

azért írtam le ilyen elítélően, mert nem akartam finomítani, hogy ezzel egyértelműbb legyen hogy az ilyen "csinosítsd ki magad" válaszokat elkerüljem.

2014. jan. 8. 15:00
 5/16 anonim ***** válasza:

dolgozz azon, hogy jobb legyen az alakod. ki nem sz**ja le, hogy mekkora a melled, ha formas a tested?

es a hasad is lemegy, ha sportolni kezdesz.

valamint ne erolkodj azon, hogy felvegyel egy bizonyos stilust. legyel onmagad, tedd amit szeretsz. 15 evesen meg rengeteg hatas er, amitol valtozol, adj magadnak is idot es ne rohanj bele kapcsolatokba.

2014. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15 vagy, ez az úgymond változó kor, ez meg fog változni, amúgy ajánlom, hogy próbálj sokat sportolni, egészségesen élni, sok víz, tisztogatás stb, hogy hamar túless és jól kigyere ebből a korból. Ne törj össze, még nincs veszve semmi, az lenne a baj, ha emiatt bezárkóznál a sötétbe, az csak ront a helyzeten.
2014. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi a baj Micimackóval? Szereted a mézet?
2014. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nincs baj Micimackóval, hanem a hasammal van a baj...
2014. jan. 8. 15:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy valamennyire mindenki külsőséges. Nyilván egy szint alá te sem adod.


Különben az én arcom is elég középszerű, de én sokat mozgok, normálisan eszek, és állítólag igen jó testem van, úgyhogy ez valamelyest kompenzálja, pedig a mellem se nagy. Mondjuk én elég sok örömömet lelem a sportban, tudom, hogy aki utál mozogni, annak ezt hiába mondják.


De 15 éves vagy, a te korodban még iszonyú gyorsan lehetne alakítani a testedet, mert gyorsan változik, és egészen rövid idő alatt is át tudnád formálni egy általad kívánt állapotra. Mondjuk ehhez munka kell.


A belső tulajdonságok persze jók, főleg az önbizalom, de ez a megtartáshoz kell, nem a figyelemfelkeltéshez. Sajnos ez így marad, akárhogy lázadsz ellene, így én inkább megpróbálnék javítani magamon, mert túl sokat nem kéne tenned az ügy érdekében és biztos több sikered lenne.

2014. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
A szop.as segíthet a legtöbbet. Csináld jól, kéz nélkül, ne fogazz, a végén tartsd a szádban és nyeld le a cuccot. Azt hiszem ez rögtön meggyőzné a srácokat, hogy csodás értékeid vannak... A végső cél a lényeg ugye?? Márpedig ezzel menne.
2014. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!