Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél egy ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél egy ilyen helyzetben? (Részegséges szenvedélyek:D)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe kb. egy éve szerelmes vagyok, de sosem vallottam be neki, mert 1 éve ismerem, és abból fél évig volt barátnője, a másik felében pedig az egyik legjobb barátnőmmel volt egy amolyan barátság extrákkal kapcsolata. Na, szombaton egy elég kínos dolog történt: Eléggé részeg voltam (nem szoktam nagyon), és mivel testileg is eléggé vonzódom hozzá, eléggé "beindultam", és megcsókoltam őt, és visszacsókolt. Azóta nem találkoztunk, de ez így elég kínos nekem. A barátnőm nem beszél velem. A társaság többi tagja is elég furcsán nézett rám. A sráccal nem beszéltem azóta.

Mit csináljak? :S Annyira tetszik nekem, de ezt most kicsit elrontottam, nem? :(


2014. jan. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Van barátnôje? Ha nincs keresd meg és beszélj vele!
2014. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fahéjas Alien ***** válasza:
Akitől úgy érzed, hogy szükséges kérj bocsánatot. Az érintettek előtt vállald fel az érzéseid. + vállald a következményeket és a felelősséget. Így ennyi, ha jó barátnők voltatok/vagytok megbocsát.
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá a többieket sz*rd le
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszélj vele lehet meg tudjátok beszélni. Talán a srác is érez irántad valamit.
2014. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!