Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Megtegyek? Örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Megtegyek? Örülne neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik 1 éve és először nem jött össze mert azt mondta hogy nem. Azóta barátok vagyunk és megpróbálom most még egyszer és azt hallottam hogy bejövök neki csak nincs ideje. Megértem most van a felvételi stb.. Ma pénteken elkísérem táncra és arra gondoltam hogy szerintetek megmondjam neki hogy: SZERETLEK ( szenvedélyesen a szemébe mondanám ) és utána megölelem. Szerintetek mit reagálna? De mondom elvileg bejövök neki és szinte legjobb barátok vagyunk.
2014. jan. 8. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
megint azt mondanám, hogy most figyel.....NEM
2014. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább olyan helyen mondd neki, ahol kettesben tudtok lenni, ne a többiek társaságában.
2014. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kettesben lennénk. Mondom elkisérem táncra és mielőtt bemenne akkor mondanám hogy: Valamit szeretnék mondani és akkor mondanám vagyis 4 szem közt..
2014. jan. 8. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Belehalnál, ha ehelyett inkább elhívnád valahova? Sétálni, vagy bármi. Még mindig SOKKAL kevésbé ciki, ha visszautasít.
2014. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ér rá meg igy is kb 20 perc séta lenne.
2014. jan. 8. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én sosem mondom ki még a 10. randi előtt sem kb :D
2014. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Amélia:) ***** válasza:
hát... ez úgy hangzott mint vmi kabaré....... eszedbe ne jusson letámadni :DDD
2014. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!