Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal dolgot kezdeményeztem (nőként), de a pasi nem bizonyult nyitottnak. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem utasított el, de... viszont most nem tudom, hogyan tovább... kínosnak érzem a szitut.
2014. jan. 2. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2014. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
kezdeményezz nálam :D
2014. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
vagy nálam
2014. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt hogy csak a pia beszélt belőled. Ha meg ez nem lenne túl jó szöveg, akkor mondd, hogy csak tesztelted, hogy bevállalná-e. Ennél jobb ötletem nincs.:D
2014. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

# 1: Valójában nem az, mert nem volt valódi elutasítás.

# 2: A barátság extrákkal előfeltétele nálam a BARÁTSÁG, és tudtommal mi nem vagyunk barátok.

2014. jan. 2. 20:47
 6/28 anonim ***** válasza:
esetleg nálam
2014. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
sztem kezdeményezz tovább és kicsit nyiltabban végül is veszteni valód nincs :D
2014. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem, hogy tényleg nem dugna meg. Szóval elhiszem, hogy nem valódi volt az elutasítás.
2014. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nem vagyunk barátok, de még lehetünk :)
2014. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy ő mostanában nem nőzik egyáltalán (tényleg nem). Letagadni nem akarom, sőt... tudom, hogy idővel meg tudnám "győzni" (mivel alapvetően vonzódik hozzám, volt már, hogy bepróbálkozott, de az még régebben volt). Csak nem akarok túlzottan nyomulni... ezért vagyok tanácstalan.
2014. jan. 2. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!