Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, tetszik egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, tetszik egy lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát tetszik az egyik osztálytársam, 15 évesek vagyunk. Tavasszal együtt fogunk menni egy másik városba versenyre. Az osztályban néha-néha beszélgetünk, de nem túl sokat. Az osztályban nem is nagyon van alkalom erre egyes osztálytársaim miatt. Mindegy, ne részletezzük. Szóval itt ez a verseny. Nem lesznek mások az osztályunkból, csak mi ketten. Szerintem ez jó alkalom lehetne, hogy valahogy elhívjam valahova a városban, vagy hogy többet beszélgessünk. Szerintetek mit csináljak, miről beszélgessek vele, hívjam-e el valahova, ha igen, hova...?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 8. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
január van. :)
2014. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy említsd meg,hogy mi lenne ha elmennétek és megnéznétek együtt a várost.Valószínűleg belefog egyezni,utána már csak el kell indítani a beszélgetést,ha találsz egy jó helyet beülhettek,biztos tetszene neki.
2014. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de a verseny tavasszal lesz. :)
2014. jan. 8. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el.
2014. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de a verseny tavasszal lesz. :)
2014. jan. 8. 20:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Veletlenul irtam ketszer. Ha lesz szabadidonk akkor lehet hogy elhivom a varosba.
2014. jan. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!