Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a képlevágós dolog? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a képlevágós dolog? Ti mit szólnátok ha az exetek vágna le a képről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre sok férfi fb-s és egyéb barát-társkereső oldalán, hogy le van vágva a volt barátnő a képről, de azért lehet látni a haját, az arca egy pici részét, és van mikor a fülbevalóját, a ruhája egy kis részletét is. Nem lenne egyszerűbb új képet csinálni? Mint ketté vágni egy régi közös képet? Ennyit jelent sok férfinak a volt szerelme? Nyugodtan lehül.yézhettek, de én ezt valahogy bunkóságnak tartom. És ne gyertek azzal, hogy nincs időtök új képre bla-bla....
2014. jan. 9. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért lenne bunkóság? egy ismeretlen nem tudja, hogy azok a hajszálak egy volt barátnőhöz tartoznak.
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok az osssstoba ember.
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég furán gondolkozol, nagyon sokan közös baráti képről is levágják az azonos nemű ismerőseiket, mégse gyalázzák meg a barátságot, és senki se sértődik meg.

Én is vágtam már le képről exemet, nyilván nem úgy, hogy a fél arcra rajta maradt. Egyszerű oka volt: nagyon jól sikerült rólam az a kép, de nyilván nem akarom, hogy ő ott legyen mellettem, mikor már nem vagyunk együtt. Egyáltalán nem sértődött meg rajta, nem volt bunkóság részemről.

19L

2014. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rólam is készült olyan jó fotó. de mégse vágtam le se egyik barátomat, se a baráti társaságból senkit. Inkább megkértem valakit, hogy csináljon új képet rólam. Egy kép többet minden szónál, de a tettek is.
2014. jan. 9. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor ez tudatos. Azt akarjuk kommunikálni vele, hogy a múltban sem voltunk magányosan túrázgató, nyaralgató lúzerek, hanem teljes életet éltünk.
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, viszont olyannal nem szívesen ismerkednék, aki ilyen képpel keres társat.
2014. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem új képeket kellene felrakni? mert amiket én látok, sokszor még a dátum is ott van rajta. 5-6, 10 évvel ezelőttiek. Akkor bocsánat,a bunkó szó helyett az illetlenséget használnám.
2014. jan. 9. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan a kép, hogy nem álltak szorosan egymás mellett és levágja róla az illetőt, tehát igazából egyáltalán nem lóg bele semmije, az szerintem nem gáz.


Ha úgy vágja le, hogy belelóg egy kar/haj/fél arc stb, az csak annyiból gáz, hogy szerintem maga a kép lesz tőle gagyi, hogy ott egy fél ember és egyértelmű, hogy le van vágva.


Én semmi extra megalázást nem látok ebben, és ha egy közös képünkről valamelyik exem kivágna, mert tetszene magának a képen, hát lelke rajta.

Oké, hogy te nem így látod, de lehet ők meg így gondolják, mint én. Mások vagyunk.

2014. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
olyan képekről van szó, amiben nagyon is látszódik, hogy oda van simulva egy másik ember.
2014. jan. 9. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Eleve hü.lyeség 5-10 évvel ezelőtti képet felrakni kérdező (saját vélemény)

gondolom a kép jól sikerült, így azt rakja fel...

2014. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!