Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lesmároltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lesmároltam egy fiút, akinek barátnője van. Létezik ennél gázabb dolog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 07:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez semmiség.Én állandóan férjezett nőkkel szexelek.
2014. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz,az lenne gáz ha le is feküdtél volna vele annak ellenére,hogy tudod,hogy van barátnője.
2014. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát azért elég gáz, mert kb. mindenkinek elmondta, akinek csak lehetett.. :/ mondjuk magamra vessek, hogy ilyen hülye vagyok..
2014. jan. 5. 07:51
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja! És a leggázabb, hogy a buliban még a barátnője is ott volt.
2014. jan. 5. 07:54
 5/20 menta34 ***** válasza:
Létezik gázabb... ha valóban azért mondta el mindenkinek, mert felháborodott és nem azért, hogy védje a seggét a lebukástól :)
2014. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Több száz, talán még ezer gázabb dolog is létezik. Persze neked, akinek ebből áll az élete, hogy azt lesse melyik ismerőse mikor mit csinál, illetve ki kivel kavar... nos, még így is lehetne gázabb.
2014. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak ebből áll az életem, csak nagyon furdal a lelkiismeret.
2014. jan. 5. 08:11
 8/20 anonim válasza:

Jigsaw v2.0 válasza:

van ennél sokkal rosszabb például, ha agyba vitt volna téged! :D

2014. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De neked ugye nincs férjed?
2014. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
tudom mit erzel. en is jartam igy. tobbszor is. csak azzal a kulonbseggel hogy nem en smaroltam le.a.foglalt pasikat, hanem ok engem. volt olyan is nekem is hogy a baratno ott volt. hat lelki ismeret furdalasom volt napokig.
2014. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!