Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szaunában lehet látni meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunában lehet látni meztelen embereket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami például egy konditeremhez vagy egy uszodához tartozik.

2014. jan. 9. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
igen, a szaunaban van aki meztelenul megy be (hacsak a hazirend ezt nem tiltja). ha kukkolni akarsz menni, vigyazz, mert ha elkapnak, nagy bajba kerulhetsz (es nem arra gondolok, hogy ejnyebejnye, hanem par meretes taslira)...
2014. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Főleg hogy a meztelenül szaunázás általába a vénemberek szokása XD :P ne remélj sok jót. (én pl. ezért nem szaunázok ott ahol meztelenül is lehet)
2014. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szaunázni meztelenül kell, nem csak az öregek szaunáznak meztelenül, hanem az osztrákok, a finnek, stb. minden nemzet ahol a szaunakultúra magasabb mint nálunk. De a szauna nem kukkolda!
2014. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
Látni lehet, nézni nem illik. Többnyire nem bombázók lesznek ott, de mindegy is - ne nézd őket, hanem legyél te is meztelen, úgy egészséges.
2014. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen vannak kimondott meztelen napok

Olyankor járok de nem a kukkolás miatt hanem mert ugy egészséges

2018. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok egyszer voltam ott és körbe kell takarni magadat törölközővel tudtommal
2022. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsánat elírtam kaz egyszer voltam ott és ez a rész nem kell
2022. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Meztelen (naturista) szaunában minden további nélkül lehet látni meztelen embereket.

Saját tapasztalataim szerint inkább az öregek a bevalllaosak. Fiatalok takargatjak magukat.


Én is max akkor vagyok meztelen teljesen, és törölköző sem fed el, ha kevesebben vagyunk bent.


25ff

2023. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!