Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fürdőruha nélküli szaunában...

Fürdőruha nélküli szaunában hogyan illik viselkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma mennék este aquaworldbe, és az este fürdőruha nélküli csütörtök és pénteken. Viszont nem voltam még úgy szaunába, hogy pucéran. Hogyan illik ilyenkor ott lenni? Törülközőt tekerhetek magam köré, vagy ott mindenki nemre tekintet nélkül pucéran van, mint egy nudi strandon?

köszönöm előre is értelmes válaszokat!

28/F


2011. dec. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbben törülközőt csavarnak maguk köré amikor mozognak. ha lefekszenek akkor ezt maguk alá terítik és meztelenül fekszenek.
2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
szia! végül elmentetek? milyen volt ?(nemek, korok aránya ?
2012. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok egyszer voltam ott és körbe kell takarni magadat törölközővel tudtommal
2022. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ott ismerkedtem meg egy forro csajszival, akivel aztan kicsit hancuroztunk a tusoloban, majd a kabinban jol megnyomtam. Isteni elmeny volt

17F

2022. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!