Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó viselkedés a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó viselkedés a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Kicsit ellentmondásosnak érzem a dolgokat, pl ne úgy tekintsünk rá, mint "EGY nőre", hanem akkor ő legyen az egyetlen. Máshol meg azt hallom ne tekintsünk rájuk felsőbbrendűként (vagyis ne úgy, mintha ő lenne "A nő").... Igen ám, de a kettő egyszerre nem megvalósítható, vagyis de, viszont akkor meg egy bunkó, udvariatlan taplót kapunk, amit meg szintén nem szeretnek (elvileg).

Lehet kicsit zavaros, ahogy fogalmaztam, a lényeg, hogy akkor milyen viselkedés az, ami bejön nekik normál esetben?



2014. jan. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lanyoktol fugg, van aki azert van oda aki bunko/taplo vele es elvezi ha meg van alazva. A lenyeg az egyensuly, mindenbol egy kicsi
2014. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

minden lánynak más tetszik. ahogy minden fiúnak is.;)

ahány ház annyi szokás, nem?

de mindenki szereti, ha kivételeznek vele...!

2014. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fahéjas Alien ***** válasza:

Én leginkább azt szeretem, ha egyenrangú félként tekint rám egy férfi, persze ez akkor működik, ha meg van az összhang, a közös érdeklődés,kíváncsiság,beszélgetési pont stb... - de természetesen nem másodrangú a nemi szerep, de ha udvarias vagy és figyelmes, azzal éreztetheted, hogy nő vagyok, bár szerintem ez is kicsit túlzás, mert alapvető elvárás lenne embertársaink felé ez a viselkedési mód, már csak tiszteletből is...

Ha valakire elkezdesz egyetlenként tekinteni az ismerkedési fázisban, hogy ő a Himalája csúcsa az semmi jóra nem vezet viszont, ezt borítékolhatod.

2014. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. úgy mint ahogy a filmekben pozitív hősök viselkednek.

Vagy esetleg a rosszfiúk.

2014. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!