Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 13 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 13 évesen még nem csókolóztam, és még pasim sem volt?

Figyelt kérdés
Körülbelül az összes barátnőm csókolózott már, de én még nem és nem is mondtam el ezt csak a legjobb barátnőmnek, mert nem akarom, hogy ciki legyen. Szerintetek ez ciki?

2014. jan. 9. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem az 13 évesen...még ráérsz bőven, nekem is 15 évesen volt az első, és ez sem azért mert annyira szerettem volna, hanem mert részegek voltunk :)
2014. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én nekem 13 évesen volt az első barátom csak az volt a baj hogy 1 napig jártunk :( NE siessd el mert megszívod
2014. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bettike segits válasza:
szerintem az a ciki h 13 evesen csókolózott :) te jó kislány vagy:)
2014. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

maradjál már csiracsóka. én 16 vagyok és nekem sem volt semmim. sőt egy csomó olyan haverom van akinek sem volt semmi és ők is 16 évesek és nem gáz. nem cikizzük ki egymást. sőt inkább segítünk egymásnak :)

16/F

2014. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!