Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátként tekint rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám, vagy van remény számomra?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy sráccal, miután új iskolába kerültem. Jófej, vicces és közvetlen volt már akkor is, amikor először beszéltem vele. Már a második nap maga mellé ültetett (megkért, hogy üljek mellé). Sokszor vagyunk kettesben, gyakran előnyben részesít a haverjaival szemben (inkább velem van, mint velük). Hozott nekem csokit, csak nekem köszön puszival. Nagyon udvarias velem. A hétvégén megkért, hogy segítsek neki a háziban, de mivel otthon voltak a szülei, ő jött át. Én már a fellegekben voltam, hogy biztos történni fog valami, de nem történt SEMMI. Ráadásul elég hamar el kellett mennie edzésre. Pár napja, mikor nem akartam puszit adni neki (mert kíváncsi voltam a reakciójára), magához húzott és megpuszilt, és utána írt is, hogy túl rövid volt az a puszi. Én ezt valami flört-féleségnek vettem, de ezek szerint tévedtem. Tévedtem? Ti mit gondoltok? :( L/16

2014. jan. 10. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépned kéne mondjuk amikor átjött segíteni házit írni akkor egy csók belefért volna!
2014. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pixie.cute ***** válasza:
100%

Húha. Ez nagyon aranyos. Love story :$ Én is egy ilyenre várok, csak soha a büdös életben nem érkezik meg. xD


Csajszi, szerencséd van szerintem, és várj, mert ebből nagyon jó dolgok sülhetnek ki. :) Megéri szerintem.


19F/meleg

2014. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közeledj :

Mázlid van,ahogy az előző is írja tiszta Love Story :)

Adj te is jeleket neki,vigyorogj csábítóan sokat rá :PAdj te is puszit.De sztem a csóknál had lépjen ő,tehát ő csókoljon meg.Egy nő mindig legyen magabiztos,és had lépjen csak a pasi :)

Sok szerencsét :)

2014. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tuti érez irantad valamit! Csak nem akarta hogy ugy tekints ra mint aki csak meg kar dugni! de szerintem boven van remeny. ne parazz rajta mert eszre fogja venni, es akkor rosszul is elsulhet a dolog! maradj laza es kozvetlen te is vele, es finoman kozeledj fele, nem kell elkapkodni a dolgokat! az is lehet hogy csak megszeppent, mikor atment hozzatok. de azzal hogy magahoz huzott, es utanna ilyet irt szerintem biztos a dolog:) ha meg csak szorakozna akkor mar reg khasznalta volna hogy atmennt hozzatok! ugyhogy neaggodj ebbol meg ugyis lesz valami csak legyel turelmes:)
2014. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Adja isten, hogy igazatok legyen!!! :D
2014. jan. 11. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még valami egetverő sorscsapásként tekintenek a fiatalok a visszautasírtásra. "Beégés"-re. Ezért nagyon óvatos, kétértelmű léptekkel közelít. Adj valami kis jelet neki, hogy nincs ellenedre ez a közeledés.
2014. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék illúzióromboló lenni, de ez nagyon pasifüggő. Sok olyan fiúismerősöm van, akik ölelgetős-puszilgatós viszonyban vannak sok lánnyal. De tényleg, úgy ölelgetik egymást, hogy az már durva.

Azért remélem ő érez valamit irántad, de nem biztos hogy lesz valami, ha vársz. Miért nem mondod el neki, hogy te többet érzel, mint barátság?

2014. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!