Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem mindig "örökké tart"?

Figyelt kérdés

Az első fiúval az életemben kb. 5.5 éve ismerkedtem meg, de csak egy nyári kaland volt. Persze szerelem volt első látásra, stb. Utána még egyszer-kétszer találkoztunk, de nagyon messze lakik, úgyhogy csak ennyire volt lehetőség. Azóta is jóban vagyunk, neten tartjuk a kapcsolatot. Persze mindketten továbbléptünk voltak új kapcsolataink, de én nekem néha még mindig előjön az érzés, hogy mennyire jó volt vele, mennyire szerettem. Persze nem folyamatosan ez jár a fejemben, csak néha eszembe jut. Az utána lévő kapcsolataimmal nem vagyok így, csak vele, pedig tényleg nem volt túl komoly a dolog. Talán azért lehet, mert ez volt az első ilyen élmény tehát ez a legmaradandóbb? Ezzel más is van így?

21/l


2014. jan. 10. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de én nekem helyett de nekem akart lenni :)
2014. jan. 10. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

nem


30+

2014. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az első az megmarad örökké az embereben.

Máté Péter egyik dala jut erről eszembe ami az első szerelemről szól,azt hiszem igaza volt.


"Az első szerelem olyan, mint egy álmodás,

Az első szerelem legfeljebb egy kézfogás,

Az első szerelem mégis szebb a többinél,

Az első szerelem mindhalálig elkísér."

2014. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
remélem, nem.
2014. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
nem, azt sem tudom már ki volt az első. 38/N
2014. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér."


Én is így vagyok ezzel. Az első szerelem emléke élénkebben él bennem, és mai napig megdobogtatja a szívem, ha látom, pedig lassan 3 éves kapcsolatom van.

2014. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden nap eszembe jut, pedig kb. 22 éve volt!

39F.

2014. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!