Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túl súly menyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl súly menyire lehet zavaró a szexben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora
2014. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok sexpóz kimarad a fizikális lehetetlenség miatt, meg aztán eléggé fárasztó tud lenni!
2014. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon
2014. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nőben előnyös tud lenni a háj, mert oda hajtogatsz pinát

,ahová szeretnél!

2014. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy tud zavaró lenni, ugyan úgy mint az életben egy csomó helyen. Főleg, hogy azért a szex egy úgymond aktív tevékenység, amit fitten egyszerübb végezni.
2014. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha a partner túlsúlyos vagy én? ha én lennék, az gondolom, zavaró lenne. Ha a csaj, az nem parás. Megszoktam már, hogy én melózok mindig mindenki helyett is.


a lúzer

2014. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én partnerem majdnem 120 kilós (mondjuk két méter magas, és izmos is, de azért van rajta fölösleg bőven), de engem nem zavar semmiben. Eddig még neki van a legélvezetesebb farok-játéka, úgyhogy nem panaszkodok.
2014. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaró.
2014. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan plusz 10-20 kiló egyáltalán nem zavaró semmilyen téren, ha amúgy nem lusta az illető. :) Óriási túlsúly, hogy például oda sem fér a másikhoz a hájtól, már zavaró és problémás lehet szerintem.
2014. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem csak esztétikailag zavaró hanem mechanikailag is. Sok póz kilőve, mert egyszerűen nem megy. Voltam majd 100 kilós és voltam nagyon vékony, most épp normál súlyban vagyok és rettentően élvezem és a párom is a reakciói alapján :) (a 100 kiló nem vele volt) Ha túl nagy a feneked, akkor az összes hátulról póz kilőve ha nem egy Ron Jeremy a pasid, mert nem fér oda. Ha túl nagy a hasad a nyakadba kerül a lábad vagy összebújva szeretkeztek rész kilőve. Marad kb a lovagló, de abban meg elfárad az ember a túlsúly miatt persze. 5-10 kiló plusz még nem túlsúly, 15-20 körül már zavaróbb 30 fölött meg szörnyű szerintem. És ha ekkora túlsúly van, akkor a libidó is esik gyakran, mert nem úgy működnek a hormonok egy túlsúlyos nőnél, mint egy átlagos testalkatúnál (tapasztalat, túlsúlyosként hormonproblémáim voltak, lefogytam minden helyreállt). Arról nem is szólva, hogy elkezdi szégyellni magát a nőt és inkább kikerüli a dolgot ha nem világéletében volt súlyosabb személyiség és már a megbékélt és így boldog fázisban él.


23 N

2014. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!