Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így hogy van rajtam némi súly...

Így hogy van rajtam némi súly felesleg (nem zavaró nekem a kosárlabdában és sehol sem, inkább a hasamon és a fenekemen látszik) fölösleges volt vennem Volumass 35 Prof. Tömegnövelőt? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
Heti ötször kosárlabda edzésre járok ami nagyon intenzív, mellette végzek heti 3szor súlyzós edzést van amikor egy negyedik kettlebell edzés is bejön mellé!
2012. dec. 23. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni szeretnél, akkor bizony plusz tápanyag kell, és nem árt edzés után protein+ gyors ch. Tehát nem felesleges, max arról lehet vitatkozni, hogy megéri e jobban, mint egy tejsavóprotein+ dextróz.

Ha pedig zsírt szeretnél leadni, akkor szálkásító diéta kell és edzés után protein+ glutamin és/vagy bcaa.

2012. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!