Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért várják el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el, hogy a férfi határozott, egyenes és egyértelmű legyen, ha ők egyáltalán nem ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy én nem ilyen vagyok, mert én kimondom, amit gondolok és nem kertelek, de mi férfiak is igényelnénk az ilyen nőket.
2014. jan. 10. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de én nem igényelem a nagyszájú, flegma nőket, úgyhogy csak a saját nevedben beszélj! Köszi!


(egy férfi)

2014. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki a fene beszélt nagyszájú nőkről? Határozott nőről beszéltem, aki tudja, hogy mit akar és ki is mondja, amit érez/gondol.
2014. jan. 10. 15:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy határozott, egyenes ember vagy, nem azt jelenti, hogy mindet kimondasz, amit gondolsz, válogatás nélkül. És hidd el, nem igényelnél egy ilyen nőt!
2014. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy én nem ilyen vagyok, mert én kimondom, amit gondolok és nem kertelek, de mi férfiak is igényelnénk az ilyen nőket."


Akkor te magad sem érted mit írtál. Csak a magad nevében oszd az észt!

2014. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem tudod értelmezni a szöveget, ne járjon a szád, öcskös.
2014. jan. 10. 15:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Isten azert teremtette a ferfit?haat a nok meg,ki tudja?
2014. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

na én pont olyan nő vagyok aki nem kertel, határozott, egyenes és egyértelmű.

nekem viszont nem kell az ilyen férfi, utálom, ha a férfi rámenős.

én szeretek ráhajtani a pasira, izgat ha tartózkodó, zárkózott, ha nekem kell meghódítani és felszedni.

nem szeretem ha a pasi lerohan, elvesztem az érdeklődésemet.

tehát ennyit az általánosításról, nem minden nő várja ezt

2014. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez a kérdező egy ostoba ovis
2014. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki pont olyan párt szeretne, amilyen ő maga. Azt nem tudom, miért beszélsz itt minden férfi és nő nevében, de mindegy.

Én a határozott, magabiztos, kicsit nagyszájú, irányítóbb típusú férfiakat szeretem. A párom ilyen, viszont ő egyáltalán nem szereti a hozzá hasonló nőket, inkább a visszahúzódóbb, csendesebbeket.

2014. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Afelől, hogy valaki visszahúzódó és csendes, még elmondhatja, amit gondol és érez.
2014. jan. 10. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!