Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább egyenes vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egyenes vagy inkább göndör haj?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Szerintetek ha egy lánynak eredetileg göndör a haja, annak az jól is áll? És fordítva ugyanez az egyenes hajjal?

2013. nov. 24. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem göndör hajam van. Orbitálisan göndör :D

14L

2013. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyenes.
2013. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Göndör haj a kedvencem. :)
2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a hullámos, hosszabb haj (nem a nagyon göndör), az egyenes is tetszik. Az meg, hogy eredetileg vagy "mesterségesen" lett olyan engem nem nagyon érdekel. :D
2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát kinek melyik áll jól 19/f
2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen kinek mi áll jól. Amúgy meg a hullámos, hátközépig érő, világosbarna. :D Amúgy a göndör is nagyon szép tud lenni, meg a full egyenes is. 24F
2013. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hullámos a kedvenc, de nekem ez annyira nem fontos :)
2013. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire göndör, valakinek orbitálisan jól áll, valakinek nem. Ez egyén függő szerintem.
2013. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és egyenes hajam van, de a hullámos-göndör hajat szeretem nagyon, bár a sajátommal sincs problémám.

Fiúknál nagyon bejön a göndör haj, szerintem irtó szexi! :)

2013. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a göndör haj. :O Egyenes tetszik, meg a hullámos is, csak ne essünk túlzásokba.
2013. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!