Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány havonta egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány havonta egyszer eljár bulizni és olyankor mindig "összejön" egy fiúval, de csak táncolnak meg csókolóznak, akkor ő r*bancnak számít?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy is:) Ku.vának csak
2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyet szűzkvnak nevezik.
2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem,nyilván ő sincs fából.
2014. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De azét vigyázni kell ezzel a játékkal is. Ha a pasi beleéli magát hogy „jaj, itt ma kufirc lesz,” aztán kiderül, hogy mégsem…nem biztos, hogy repesni fog a boldogságtól… A férfiak (ahogy a nők sem) nem játékszerek.

2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ez a szűzk.urvákra illő viselkedés.
2014. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De miért szűzk*vaság ez? Ha egyszer jó a hangulat és van valaki, aki nagyon tetszik és meg van a vonzalom, akkor miért baj ez? Ha egyszer jól esik mindkét félnek.
2014. jan. 10. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem baj, azt csináltok, amit akartok, de ez bizony szűzk.urvaság.
2014. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az alapvető gond ott van ezzel, hogy a nők és a férfiak teljesen máshogy vannak kalibrálva.

Amit te csak egy ártatlan kis játéknak szánsz, azt egy férfi felhívásnak veszi keringőre… Aztán amikor rájön, hogy mégsem lesz tánc… van aki jól viseli, de van akit kifejezetten feldühít. Egy dühös férfi pedig… Naszóval, hogy konkrét legyek: ne csodálkozz, ha egy visszautasított lovag rád ugrik pl. amíg mondjuk kimész elszívni egy cigit, vagy épp hazafelé mész. Jobb esetben mondjuk csak anyádat fogja emlegetni.

Ha az ég adta egy világon semmit sem akarsz tőle, akkor hagyd békén!!!

19.25

2014. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most komolyan azzal akivel tánc közben csókolózok, le is kellene feküdnöm? Vagy ha nem akarok szexet, akkor csók se legyen? Tehát vagy mindent vagy semmit?:D

Amúgy eddig úgy volt nálam, hogy rákérdeztek hazamegyek-e velük, én meg mondtam, hogy nem és nem volt harag csak leléptek:D Meg volt olyan, akit én hagytam csak úgy ott, meg olyan akivel nem is lehetett volna, mert nem volt rá idő és/vagy hely. Szóval még nem kerültem eddig bajba.

2014. jan. 10. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
én is legalább annyira meg vagyok lepődve a válaszokon, mint te kérdező, atyaúristen mikre rá nem jön az ember, akkor ezek után inkább elhajtok minden pasit mindent vagy semmi alapon :-D aztakva
2014. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!