Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány havonta egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány havonta egyszer eljár bulizni és olyankor mindig "összejön" egy fiúval, de csak táncolnak meg csókolóznak, akkor ő r*bancnak számít?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Azért mert összemelegedsz valakivel egy buliban aki tetszik és elcsattan néhány csók, az még nem felhívás semmire! Nálam is volt ilyen, és egyik fél sem gondolta komolyan hogy akkor utána tuti szex lesz, vagy valami komolyabb. Akkor, abban a pillanatban jól éreztük magunkat együtt és ennyi, nem kell hogy legyen folytatása. Ettől még szerintem nem r*banc egy nő, ne legyünk már ennyire álszentek! Mikor élvezzük az életet ha nem fiatalon?
2014. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én nézeteim szerint nem.
2014. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na előjöttek végre a normális emberek! én ezen tökre kiakadtam...jézusom...valakivel csókolózok, akkor nincs más választásom és szexelnem is kéne vele?! ott és azonnal? ejjha...itt aztán nagy bajok vannak szerintem...
2014. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!