Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy ezért nem tud a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ezért nem tud a barátnőm be pasizni?

Figyelt kérdés

van egy csaj barátnőm akinek mostoha apja volt és azt hallotta sokszor mikor az anyja és mostoha apja keféltek ,

meg be is nyitott rájuk ,annyira orditottak közbe mert este nem birt tőlük aludni,akkor abba hagyták majd nyomták tovább.

lehet ezért lett enyire vissza húzódó hogy nem akkar pasizni soha nem is beszél pasikkal ,és barátja se volt soha



2014. jan. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném. Ennyitől nem. Én anyámra is rányitottam és apámat is elég sokszor hallottam ahogy szexel az új feleségével. Mégsem bolygatott meg.
2014. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerem a barátnődet. Ez még nem tűnik olyan vészes dolognak.
2014. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez teljesen egyénfüggő
2014. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Azért nem tud, mert nagyon magasan vannak az igényei, és aki nem a herceg fehér lovon, azzal szóba sem áll.
2014. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értelem szerűen kiskorábba nyitott rájuk
2014. jan. 10. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

nem a kinézetével vagy az önbizalmával van baj?

sokkal inkább ez lehet a gond..

16/F

2014. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem a budin nyitott rájuk,amikor együtt kakiltak! Képzeld, azóta nem tudna kakilni!
2014. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!